שתף קטע נבחר

מקורבי פרלמן: "השב"כ זימן אותו הבוקר לחקירה"

שלושה ימים אחרי ששוחרר למעצר בית, ייחקר פרלמן פעם נוספת במשטרת פתח תקווה. מקורביו: "בשב"כ לא מסוגלים להודות בטעות"

חוזר למתקני החקירות. חיים פרלמן, האיש שכונה "המחבל היהודי", ושוחרר למעצר בית לפני שלושה ימים, זומן היום (א') שוב לחקירת שב"כ. כך מסרו מקורביו. החקירה תתנהל במשטרה פתח תקווה. מקורביו אומרים כי הזימון לחקירה ממשיך את ההתנכלות נגדו. "בשב"כ לא מסוגלים להודות שטעו וממשיכים את ההתנהלות השערורייתית", אמרו. בשב"כ לא מגיבים לפי שעה.

 

פרלמן היה עצור במשך 31 יום בחשד לרצח ערבים, ושוחרר לאחר שהמשטרה התקפלה ברגע האחרון והודיעה במהלך הדיון בערעור שהגישה לבית המשפט המחוזי בפתח-תקווה, כי הסכימה שלא להחזיקו עוד במעצר.

 

ביום חמישי האחרון, שעות אחרי השחרור למעצר בית, הגיעו שוטרים לבית הוריו של פרלמן בתקוע, ומסרו לו מסמך לפיו אסור לו לדבר במשך 45 ימים עם אנשי הימין נעם פדרמן, איתמר בן גביר, ונציג עמותת חוננו אריאל גרונר. לפרלמן הובהר כי אם יפר את הצו - הוא ייעצר.

 

פרלמן, שנחשד ברצח ארבעה ערבים ובניסיון לרצוח שבעה אחרים, טען אחרי שיצא מהמעצר כי בשב"כ ניסו להשפילו: "התעללו בי, קשרו אותי לכסא שעות ארוכות, סבלתי, אבל הכול לטובה".

 

כבר בחגיגת השחרור, ידעו בני משפחת פרלמן כי הסערה עדיין לא מאחוריהם. "איש לא השלה את עצמו למרות השמחה, לכולם היה ברור גם כי השב"כ ימשיך לרדוף את חיים", סיפר אחד ממשתתפי ההילולה בתקוע.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
חיים פרלמן. שוב נחקר
צילום: נועם מושקוביץ
חיים וקרן פרלמן. פרידה נוספת
צילום: ירון ברנר
מומלצים