שתף קטע נבחר

לברון: 'אם תהיה הזדמנות - אשמח לחזור לקאבס'

הכוכב החדש של מיאמי התראיין למגזין GQ, וסיפר על רגשותיו המעורבים: "המהלכים של הבעלים של הקאבס אחרי ההחלטה שלי רק גרמו לי להרגיש שעשיתי את הצעד הנכון"

לברון ג'יימס ברגשות מעורבים. הכוכב החדש של מיאמי היט, והשנוא החדש של אוהדי קליבלנד, התראיין למגזין GQ, למהדורה שתתפרסם בספטמבר הקרוב. מצד אחד, לברון סיפר כי הוא לא פוסל חזרה לקבוצה מאוהיו, ביום מן הימים, אך מצד שני, ברור לו שהוא קיבל את ההחלטה הנכונה.

 

"המכתב של גילברט נתן לי הרבה מוטיבציה, לקראת המשחק הראשון שלנו מול קליבלנד", סיפר ג'יימס, כשהתייחס למכתב שפרסם הבעלים של הקאבס, דן גילברט, מיד לאחר שג'יימס החליט לעזוב את הקבוצה. "אני לא חושב שהוא אי פעם דאג לי. אמי תמיד אמרה לי, שהאור האמיתי של אדם מתגלה כשהוא במצוקה".


אוהדי הקאבס, שורפים את החולצות של ג'יימס. יסלחו לו? (צילום: AP)

 

ג'יימס הוסיף ואמר: "המכתב הזה רק גרם לי להרגיש שעשיתי את הצעד הנכון". ג'יי.אר. מורינגר ראיין את ג'יימס שלוש פעמים תוך 19 ימים, פעמיים לפני ההחלטה שפרסם ב-8 ביולי, ופעם אחת לאחריה. כשנשאל האם יחזור לשחק בקליבלנד, ענה ג'יימס: "אם תגיע ההזדמנות לחזור, והאוהדים יסכימו לקבל אותי - זה יהיה סיפור גדול".

 

"ידעתי שהרבה אנשים ייפגעו מההחלטה שלי" הוסיף ג'יימס. "אך כשגדלתי באקרון, שנמצאת כ-40 דקות נסיעה מקליבלנד, אני וחברי לא ממש אהבנו את העיר הזו. בגלל שזו העיר הגדולה מבין השתיים, האנשים בקליבלנד התנשאו כלפינו, ויש רבים שאנחנו שונאים עד היום".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים