שתף קטע נבחר

טוהר הדם יבער אותנו מן העולם

השר ישי, שמת לב שאני נראה מזרח אירופאי ואתה נראה מרוקני? אז לא קצת מאוחר מדי להתחיל לחשוש מהתבוללות? רק הגרמנים האמינו בדם טהור

הפחד מילדי הזרים הוא פחד מהתבוללות. "העם היקר שלנו יזוהם". בעצם, זה מה שאומר אלי ישי. הבטתי במראה וראיתי כמה אני דומה למזרח אירופאים. יש לי חבר תימני שדומה לתימנים. אמי נראתה מעט מונגולית כי נולדה באודסה, בירת קרים, וקרו דברים.

 

ומנין בא המראה המרוקני של ישי, הלוחם הלא מרפה שנאבק על דמנו הטהור? האם כל מקרי הדמיון האלו הם תוצאה של מזג האוויר, או של המים ששתו היהודים השונים בארצות גלותם? או אולי פשוט זרם כבר הרבה דם לא יהודי בעורקינו? בן גוריון אמר פעם שאם ישנו מישהו הרוצה להיות יהודי ולחלוק אתנו את הגורל היהודי, יבורך. אבל הדתיים פוחדים מעירוב.

 

אין יהודי טהור דם, מר ישי! רק הגרמנים האמינו בדם טהור. היהודים, לעומת זאת, רק הרוויחו מנישואי תערובת במשך הדורות. לולא היו מתבוללים בדמם, ונשארים יהודים קדמונים, היינו כמו ארצות שאין לי כרגע רצון לנקוב בשמן.

 

מי שנישא בתוך משפחה מסתכן במחלות. ניגודים, לעומת זאת, יוצרים תרבות. דוד המלך, משה רבנו, אברהם אבינו, רוב מלכי ישראל - נישאו לנשים נוכריות. גם כמה ילדים זרים, במידה שלא תעלה על חוק שיחוקק ויקבע כמה פליטים יכולה מדינה קטנה לקלוט, לא יפריעו ליהדותה הלאומית של ישראל.

 

העובדה שהיהדות הגדולה של אלף השנים אינה ידועה לרבנים דהיום, המשתמשים בהלכות גזעניות, מעיבה על חיינו כאן ועל שמנו בעולם. אין היום מדינות נוצריות. ישנן כמה מדינות מוסלמיות, והן מהוות בעיה קשה.

 

ישי רוצה מדינה כזאת כאן. הוא בין אלה שמבקשים להקים פה בית מקדש, להחזיר עטרת כוהנים ליושנה. אבל אנחנו הגענו למחר של האתמולים האלה יחד עם יוחנן בן זכאי שהקים את היהדות שלא תהיה כפופה למכון הדם והגזענות נגד נכפים, חיגרים ועיוורים.

הוא לא היה מגרש ילדים שגדלו בארץ הזאת רק מפני שדמם לא היה טהור.

 

משפחת אבי איבדה שישים איש שנקברו חיים בלילה אחד בגליציה, כי לא היה להם מספיק דם טהור. כדאי שישי ילמד מזה משהו. כך כדאי גם לראש הממשלה, שמעניק לו חיפוי תוך מבט עצבני מטה שמא גנבו לו את הכסא, וגם לחברי העבודה שרובם הצביעו בעד גירוש הילדים.

 

אין דם טהור. אין דתיים טובים ואין לא דתיים רעים. בכל צד של המפה היהודית יש רעים וטובים, חכמים וטפשים. מדוע דווקא האיש השונא, שעושה את המוות לכל זר בארץ הזאת, מדוע דווקא הוא מצליח לבער את ישראל מן העולם, מן העבר הציוני, מן העבר היהודי הפוליפוני, המלא פנים לכאן ולכאן, ולא רק בדרך הנלוזה של בדיקת הדם היהודי? חבל שאין לנו את ירמיהו.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
אני הבטתי במראה, ואתה?
צילום: אבי אוחיון, לע"מ
מומלצים