שתף קטע נבחר

בשרון: ניסו לתפוס פורץ, וגילו עשרות ק"ג חגיגת

כוחות מג"ב-מרכז הוזעקו למושב גאולים שיודע לאחרונה מכת פריצות וגניבות, אחרי שתושבת שמעה רעשים מוזרים ממחסן. כשהגיעו למקום ועצרו חשוד, מצאו לא רק כמות גדולה של סמים, אלא מפעל אריזה של ממש, כסף רב ורשימת הזמנות

כוחות מג"ב-מרכז תפסו היום (ו') עשרות קילוגרמים של סמים מסוג "חגיגת" במחסן במושב גאולים שבשרון. על פי החשד, הכדורים יוצרו ונארזו במקום, וממנו שווקו לצרכנים. בין היתר מצאה המשטרה רשימת הזמנות של הלקוחות, ועצרה במקום צעיר בן 24 מהרצליה.

 

הפשיטה אירעה אחרי שהלילה שמעה תושבת המושב רעשים מוזרים מהמחסן, שנמצא בסמוך לביתה. במושב וביישובים הסמוכים לו יש לאחרונה גל פריצות לבתים ולמכוניות, והאשה חששה שגם הפעם מדובר בפורצים, ולכן הזעיקה את רכז הביטחון, אייל נחשון. זה הבחין בחשוד שלא נענה לקריאותיו לצאת ממקום מסתורו.


השלל מהפשיטה. החשוד התגונן: "פרצתי לפה במקרה" (צילום: עידו ארז)

 

כוחות גדולים של מג"ב בפיקודו של הקצין התורן, פקד יוסי אגניהו, הוזעקו למקום ועצרו את החשוד. כשהלוחמים נכנסו למחסן הם הופתעו לגלות ציוד רב ועשרות קילוגרמים של חומר החשוד כחגיגת. הם מצאו ארבע מכונות לייצור ואריזה של הסמים וכן משקלים אלקטרוניים, אבקת חגיגת, עשרות אלפי כדורי חגיגת ארוזים בקרטונים ומוכנים לשיווק ורבבות קפסולות

ריקות לאריזת הסם.

 

מה שהופתעו הלוחמים לגלות עוד יותר היה רשימה של לקוחות שהזמינו את הסם וכרוזי פרסום לחגיגת. מלבד זאת נמצאו במקום גם עשרות אלפי שקלים, שעל פי החשד שילמו צרכנים הסמים בעבור החומר.

 

החשוד שנעצר במקום הכחיש כל קשר לסם ולציוד שנמצא במחסן, וטען כי בסך הכל פרץ למקום במקרה, ואז הופתע לגלות בו את שמצא. הוא הועבר לחקירה ביחידה ללחימה בפשיעה במשטרת נתניה, בפיקודו של ניצב-משנה עמי אשד. במהלך החקירה ינסו השוטרים לאתר חשודים נוספים.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
חלק מהסמים המוחרמים. גם כסף של הקונים נמצא
צילום: עידו ארז
באבקה, בכדורים, בקרטונים. חלק מהשלל
צילום: עידו ארז
מומלצים