שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  האזינו: אלו ההוראות לנערת הפיתוי ל"רנטגן"
  מבקר העירייה, מאנשיו של הבאבא ברוך, תועד לכאורה כשהסביר לנערת הפיתוי שביקש לשלוח לרב איפרגן כיצד לנהוג כשתצטלם איתו: "חיבוקים, נשיקות", דרש. בשיחה עם ynet אמר: "ביקשתי עימות עם הבחורה, המשטרה לא רצתה"

  אחרי הפרסום על מה שנראה כהצתתה מחדש של "מלחמת החצרות" בנתיבות, גוברת הערב (יום ה') הסערה בעיר בין אנשיו של ה"רנטגן", הרב יעקב איפרגן, המאשימים את אנשי המחנה היריב מחצרו של הבאבא ברוך בניסיון לשלוח ל"רנטגן" נערת פיתוי כדי לצלם אותו נוגע בה.

   

  לידי ynet הגיעה הקלטה שתיעדה את החשוד המרכזי בפרשה, מבקר העירייה שמעון אלון ואחד ממקורביו של הבאבא ברוך, נותן לאותה נערה הוראות כיצד לנהוג כדי להפליל את איפרגן. "חיבוקים, נשיקות", ביקש אלון מהאשה.

   

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

  בשיחה שואלת ה"מועמדת" לפתות את הרב מה עליה לעשות כדי לקבל את הכסף הרב שהובטח לה אם תרתם למשימה. "תביאי לי תמונה, שתיים, שלוש", נשמע אלון לכאורה אומר לה. "באיזה מצבים?", שאלה האשה - והוא השיב לה: "חיבוקים, נשיקות. לגעת בחזה", קבע נחרצות.

   

  כשהיססה אמר לה: "את יכולה לשכנע אותו, את הרנטגן. מה הבעיה בשבילך?". אותה אשה השיבה: "אני לא אעשה בחיים דבר כזה. אלהים ישמור", אך הוא התעקש: "זה אפשרי, אפשרי".

   

  אלון שימש בעבר מזכיר העמותה של הבאבא סאלי. למרות המתקפה על סביבתו של הבאבא ברוך, אמרו הערב ל-ynet אישים בחצרו כי "אם הדבר באמת נכון, הרב מוקיע את הדבר הזה והוא יוקיע את שמעון אלון".

   

  יחד עם זאת, הדגישו כי "החקירה טרם הסתיימה וכלום לא ברור. שמעון הוא אדם ישר והגון שהתפטר מתפקידו בעמותה לאחר מינויו למבקר העירייה. אנחנו לא מאמינים שהוא עשה דבר כזה".

   

  גורם בעיירייה אמר כי גרמה לרעידת אדמה של ממש בפוליטיקה המקומית של נתיבות. "יש כל כך הרבה רעש ובלגן. האופוזיציה של ראש העיר מבטיחה 'לעשות חגיגה' עם כל הסיפור הזה. אם באמת הוא אחראי למעשה פלילי - הוא צריך לשלם על כך".

   

  אותו גורם אמר כי "מבקר העירייה צריך להיות טלית שכולה תכלת ששום רבב לא דבק בה. אם יוגש נגדו כתב אישום, הוא לא יוכל להמשיך בתפקידו".

   

  ראש עיריית נתיבות, יחיאל זוהר, סירב להתרגש לנוכח הפרסומים ואמר כי "מה שיש כרגע זה רק דברים לא מבוססים. אם זה קרה, אכן מדובר באירוע חמור. עם זאת, יש להמתין עד שהמשטרה תסיים את חקירתה".

   

  החשוד מכחיש: "מישהו מנסה להפיל אותי"

  בשיחה עם ynet הכחיש החשוד המרכזי בפרשה, שמעון אלון, את המיוחס לו - והפנה את האצבע המאשימה לעבר האשה שניסה כביכול לשלוח כנערת פיתוי לרב איפרגן. "אותה בחורה היא שפנתה אליי. אני מכיר את אמא שלה ואחותה עבדה אצלי במשרד כעובדת ניקיון".

   

  לדבריו, אותה אשה ספרה לו מיוזמתה על הדבר. "היא מתפארת איך התנהלה מול אותה אישיות רבנית, איך הוא הסתכל עליה. היא הפתיעה אותי כשששאלה כמה אשלם לה וזרקה את הסכומים. פה נפל לי האסימון שמישהו מנסה להפיל ולהכשיל אותי, לכן ניתקתי איתה את העסק".

   

  אלון האשים כי "ביקשתי עימות עם הבחורה הזו, אבל המשטרה לא רצתה. אמרתי שאני מוכן ללכת לכל בדיקה. לא יזמתי ולא שלחתי אותה או ציידתי אותה במכשירים". לדבריו, "הכל פרופוגנדה של התקשורת שמנסה ליצור עימות לא אמיתי בין החצרות".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים