שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  אגוד מקים "מרכז משכנתאות" לקראת החגים
  פעילות המרכז, שמשיק הבנק, תהיה לזמן מוגבל וניתן יהיה לקבל בו ייעוץ עד שעות הלילה. הבנק גם יציע במהלך חודש ספטמבר הלוואות בתנאים אטרקטיביים

  גיוס אל תוך הלילה. בנק אגוד מקים מרכז משכנתאות שיפעל בסניף הבנק בתל אביב תחת קונספט ייחודי. המרכז יפעל מדי יום עד עשר בלילה וניתן יהיה לקבל בו ייעוץ משכנתאות תוך קיצור זמני לקיחת המשכנתא והתאמה לצורכי הלקוח בגישת "הכול תחת קורת גג אחת".

   

  פעילות המרכז תהיה לזמן מוגבל והמבקרים יוכלו ליהנות גם מייעוץ של אנשי מקצוע המעניקים שירותים משלימים כגון סוכן ביטוח ושמאי.

   

  המרכז ילווה את הקמפיין החדש שבו יוצא הבנק השבוע. במסגרתו יציע הבנק, במהלך חודש ספטמבר, משכנתא צמודת מדד, בריבית משתנה כל 24 חודש, כאשר בשנתיים הראשונות להלוואה לא תשולם ריבית. ההלוואה (לתקופה של עד 24 שנה) תוענק ללקוחות חדשים שיפתחו "חשבון הפוך גדול".

   

  בנוסף, יציע הבנק אפשרות להלוואה נוספת בסך של 100 אלף שקל ("משכנתא מועדפת") המעניקה החזר של 0.75% מהריבית, אחת לרבעון, לחשבון העו"ש. לקוחות אשר יהיו מעוניינים לקבל את שני המוצרים יחד (משכנתא בריבית 0% ומשכנתא מועדפת) יוכלו לקבל סך כולל של עד 300 אלף שקל או עד 30% מסך סכום המשכנתא שייקחו - הנמוך מביניהם .

   

  כשירות משלים למשכנתא, תתאפשר גם הלוואה לציוד הבית במוצרי חשמל חדשים, בהסדר תשלומים נח במיוחד.

   

  הבנק יציע 3 סוגים שונים של חבילות מימון לרכישת חבילות מוצרי חשמל לבנים לבית, בסכום של 11 אלף , 16 אלף ו- 21 אלף שקלים. לטענת הבנק, החבילות יגלמו הנחה של עד 40% על מוצרים, ויאפשרו הסדר תשלומים החל מ-49 שקל לחודש בהתאם לחבילת המימון שיבחר הלקוח.

   

  טוביה סופר מנהל מערך השיווק והפרסום של הבנק מציין: "לקראת ראש השנה יש ביקוש גדול לאישור משכנתאות ואנו ערוכים לקבל את עשרות הזוגות שיגיעו אלינו בכדי ליהנות מהשירות המיוחד שאותו אנחנו מציעים".
  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "אגוד מקים "מרכז משכנתאות" לקראת החגים"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים