שתף קטע נבחר

חשד: גילה את אשתו במגזין זימה והכה אותה

צעיר שעלה מצרפת מצא מודעה של מכון ליווי שבה מככבת תמונה של אשתו. הוא צלצל וקבע פגישה, אך היא שכנעה אותו שהיא רק פקידה. יום לאחר מכן חברתה התוודתה בפניו שהיא אכן עסקה בזנות באירלנד - ולפי החשד הוא תקף אותה

העולה מצרפת לא התכונן להפתעה הזאת - בעת שעלעל במגזין זימה ישראלי, הוא גילה את אשתו מזה ארבע שנים מצולמת שם, בלי יותר מדי בגדים. התגובה שלו היתה תקיפה - לפי החשד, הוא הכה אותה בשירותים. עורך דינו מכחיש זאת וטוען כי הוא רק איים עליה שיספר את האמת למשפחתה וחברותיה. היום (יום ב') הוארך מעצרו בפעם השנייה ומחר יוגש נגדו כתב אישום.

 

הבעל, בן 23, המשמש כמנהל משמרת במאפיה בתל-אביב עלעל בשבוע שעבר בעיתון "בננה" שהביא אחד העובדים. לפתע, נתקל באחת התמונות ואמר: "זו אשתי". מקורביו סיפרו כי הוא זיהה את אשתו לפני מבנה הגוף שלה: אשה קטנה עם חזה גדול.

 

הבעל, שלא האמין למראה עיניו, החליט להתקשר למספר הטלפון במודעה. מן העבר השני ענתה מזכירה ממנה ביקש לקבוע פגישה עם הבחורה. בתום המשמרת יצא למכון הליווי וראה את אשתו כאחת הבחורות במקום. הוא יצא המום והלך לביתו. מקורביו סיפרו כי עד אז הוא היה בטוח שהיא עובדת ביחצ"נות מסיבות, כפי שהיא סיפרה לו.

 

החברה הודתה: היא "עבדה" באירלנד

למחרת ניסתה אשתו לשכנע אותו כי היא רק פקידה במקום, ולא בוגדת בו. היא הצליחה לשכנע אותו, ויום לאחר מכן כבר שכח מהכל. השניים הלכו לחתונה של חברה. במהלך האירוע התקשר הבעל לבחורה שהכירה בין השניים וסיפר לה על המקרה. הוא שמע ממנה וידוי כי אשתו אכן שימשה נערת ליווי באירלנד כמה שנים קודם לכן.

 

לטענת האשה, בעלה הפליא בה מכות בחדר השירותים של אולם האירועים.

מנגד, טוען בא כוחו של החשוד, עו"ד אלון אייזנברג, כי הוא בסך הכל איים עליה כי יספר את האמת למשפחתה ולחברותיה ועזב את המקום.

 

עו"ד אייזנברג טוען מדובר ב"הצגה שלמה" של האשה. לדבריו, איש לא ראה שהיא חטפה מכות, לא האורחים, לא המצלמות ולא העובדים. בשירותי המקום לא מצאו טביעות אצבע שלו. "מדוע היא לא הזמינה משטרה באותו הרגע? מדוע המשטרה לא ביקשה ממנה לעבור מכונת אמת? מדוע לא התקיים עימות בין השניים?".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
עו"ד אייזנברג. "הבעל רק איים"
מומלצים