שתף קטע נבחר

אישום נגד אריה הכט: "עבריין מין ופדופיל סדרתי"

כשבוע לאחר שברגע האחרון לפני ביצוע הסדר הטיעון התלוננו נגדו שתי אחיות על עבירות מין שביצע בהן כשהיו ילדות, הוגש כתב אישום נגד הפדופיל מכפר-סבא - שהודה קודם לכן באונס שתי אחיות אחרות. "הוא ניצל את גילן הרך ותמימותן"

הפדופיל שהודה באונס בנותיהם של חבריו הטובים - שוב על ספסל הנאשמים. לבית משפט השלום בפתח-תקווה הוגש היום (ד') כתב אישום נגד אריה הכט, לאחר שרגע לפני שהסדר הטיעון עמו יצא אל הפועל - התלוננו נגדו שתי אחיות נוספות, שכעת הוא נאשם שפגע גם בהן.

 

על-פי כתב האישום, ביצע הכט, בן 58 מכפר-סבא, מעשים מגונים בשתיים בין 1996-1999, כשהיו אז בנות חמש ושש. המתלוננות היו חברותיו של בנו, ולאורך אותן שלוש שנים ניצל את הקשר ביניהם כדי לבצע בשתיים את זממו.

 

בכתב האישום נכתב כי הוא הכט ביצע את המעשים "לצורך סיפוק וגירוי מיני, תוך שהוא מנצל את גילן הרך ותמימותן ואת האמון הרב שנתנו בו הן והוריהן - שהתירו להן לשהות במחיצתו".

 

אחד מסעיפי האישום נגד הכט מתאר כי ב-1999 נסע עם בנו יחד עם אחת מהמתלוננות, ואז הושיט יד אל רגליה של הילדה שהייתה אז כבת שמונה. כשזו ביקשה ממנו לחדול ממעשיו, שאל אותה אם יוכל לגעת בה מעל תחתוניה והיא השיבה בחיוב.

 

במקרה אחר באותה התקופה מתאר כתב האישום כי בעת שאחת המתלוננות הייתה במרתף ביתו של הכט, במהלך משחק מחבואים עם בנו, הושיב אותה על ברכיו וביצע בה מעשה מגונה. מקרים אחרים מתארים כי במשך כמה פעמים, כשנסע עמה במכוניתו, נהג הכט להושיבה לצדו ואז נגע באיבר מינה.

 

עו"ד אפרת פאר מפרקליטות המדינה הגישה לבית המשפט בקשה להותיר את הכט במעצר עד תום ההליכים.

היא תיארה כי הנאשם "ניצל בהתנהגותו השפלה את ההזדמנויות שהיו לו. מאחורי גבם ותחת אפם של הורי המתלוננות הוא פגע פעם אחר פעם ביקר להם מכל".

 

עוד אמרו בפרקליטות באשר להכט כי "ברור שמדובר כאן בעבריין מין, פדופיל סדרתי בעל יצרים מיניים בלתי ניתנים לריסון".

 

במסגרת הסדר הטיעון שנחתם עמו, הורשע הכט לפני כחודשיים בבית המשפט המחוזי בתל-אביב בעבירות מין שביצע בשתי אחיות אחרות - על-פי הודאתו. גזר דינו צפוי להינתן בתוך כחודשיים.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: ויז'ואל/פוטוס
אילוסטרציה
צילום: ויז'ואל/פוטוס
מומלצים