שתף קטע נבחר

אילת: בן 11 תקף בת 35 - עמה היה בקשר מיני

שוטרים הוזעקו בעקבות דיווחים על ילד המכה אשה - אך עצרו לבסוף את האשה, כשהתברר טיב הקשר. היא חשודה במעשה מגונה בקטין, ונשלחה להסתכלות. הוריו ידעו - ולא התנגדו

יחסים אסורים באילת. אשה כבת 35, תושבת העיר, נעצרה היום (ב') על ידי המשטרה, בחשד למעשה מגונה בילד. בחקירתה היא הודתה כי קיימה קשר מיני עם הילד, בן 11 וחצי בלבד. המקרה התגלה לאחר שהילד תקף את האשה.

 

אמש, בשעות הלילה המאוחרות, התקבלו במוקד 100 באילת תלונות מאזרחים שטענו כי ילד תוקף אשה בוגרת. ניידת הגיעה למקום, והשוטרים, שסברו כי מדובר באם ובנה, החלו לתחקר את האשה.

 

אלא שמהר מאוד התברר כי המצב פחות פשוט מסתם ילד ששכח את מצוות כיבוד הוריו. הסתבר, כי בין השניים אין כל קשר משפחתי, ובחודשיים האחרונים התנהל ביניהם קשר מסוג אחר לחלוטין.

 

הן האשה והן הילד הם תושבי העיר. האשה היא יהודייה, ואילו הילד ערבי. במשטרה אומרים כי הוריו של הילד היו מודעים לקשר בינו לאשה, ולא גילו כל התנגדות.

 

הילד לא נחקר עקב גילו הצעיר, ואילו האשה נעצרה - ואחר-הצהריים האריך בית משפט שלום בעיר את מעצרה עד יום רביעי. במהלך ימי המעצר, תישלח להסתכלות פסיכיאטרית.

 

החוק במדינת ישראל אינו מאפשר קיום יחסי מין בין בוגר לבין קטין, ללא קשר למינם, ולכן האשה חשודה בשלב זה במעשה מגונה בקטין.

 

עורך הדין יונתן רבינוביץ' מהסנגוריה הציבורית, המייצג את החשודה, טען כי "לא רשויות המשפט צריכות לעסוק במקרה זה, אלא רשויות הרווחה. מצב בו אשה בת 35, עם מצוקות נפשיות ואישיות קשות ביותר, יוצרת קשר רומנטי עם ילד בגיל כה צעיר ורשויות הרווחה אינן עושות כלום, יש בו משום תקלה חמורה".

 

עו"ד רבינוביץ' המשיך והאשים את גורמי הרווחה: "לטעמי לא מדובר בעניין פלילי או משפטי, אלא בקושי ומצוקה של ממש של החשודה. אם הרשויות הנכונות היו מטפלות בדבר ומרשתי הייתה מקבלת טיפול מתאים והולם, סביר שהייתה מוצאת את דרך המילוט מקשייה ולא יוצרת קשר עם קטין".

 

Read this article in English

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: גיל נחושתן
אילוסטרציה
צילום: גיל נחושתן
מומלצים