שתף קטע נבחר

נתניהו לשרי הליכוד: אין שינוי בעניין חידוש הבנייה

אחרי הפגישות עם אבו-מאזן בשארם ובירושלים, אמר ראש הממשלה לשרי מפלגתו כי עמדתו בעניין תום ההקפאה לא השתנתה. "לא אוכל לפרט את תוכן השיחות בגלל הרגישות", אמר

שבוע בדיוק לפני תום תקופת הקפאת הבנייה ביהודה ושומרון, אומר הבוקר (יום א') ראש הממשלה בנימין נתניהו, כי אין כל שינוי עמדתו בנוגע לבנייה בהתנחלויות. הוא הבהיר לשרי הליכוד כי עמדתו לגבי חידוש הבנייה לא השתנתה, גם אחרי הפגישות בירושלים עם שארם א-שייח וירושלים.

 

בישיבת שרי הליכוד, אמר נתניהו: "לא אוכל לפרט את תוכן השיחות בגלל הרגישות. בנושא ההקפאה לא חל שום שינוי בעמדתנו. אני עומד באיתנות על צרכי הביטחון, כדי שלא ישנה ירי הטילים על אזרחי ישראל, כמו שקרה אחרי שיצאנו מלבנון ומעזה".

 

אנשי נתניהו הצהירו בימים האחרונים, כי אין שינוי בעמדתו של ראש הממשלה. "איננו מתייחסים לתוכן המשא ומתן. עמדתו של ראש הממשלה

 בנימין נתניהו לגבי התקופה שנקבעה מראש להשעיית הבנייה החדשה ביהודה ושומרון ידועה ולא חל בה שום שינוי", נמסר מלשכתו ביום חמיטי.

 

בשבועות האחרונים דווח כי מזכירת המדינה האמריקנית, הילרי קלינטון, העלתה מספר אפשרויות פשרה - לפיהן הקפאת הבנייה תימשך עוד כמה חודשים. בשבוע שעבר דיווח העיתון "א-שרק אל-אווסט", מזכירת המדינה האמריקנית הציעה לישראל ולפלסטינים להמשיך את הקפאת הבנייה בהתנחלויות בעוד שלושה חודשים, במהלכם יסתיים המשא ומתן בסוגיית הגבולות.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
נתניהו. ממשיכים לבנות
צילום: AP
מומלצים