שתף קטע נבחר

"בערב החג הילדים נשארו בחוץ, בוכים לאמא"

אחרי שהאם מתל-אביב השליכה את ילדיה מהחלון וניסתה להתאבד, סיפר אחד השכנים על "תמרור אזהרה" מהשבוע שעבר. "מוקדם בבוקר שמענו בכי של ילדים, ילדה צעקה לאמא מחוץ לבניין. זה היה פשוט מזעזע. אשתי הכניסה אותם"

אז זה אולי נראה כמו מקרה מוזר וכואב, היום כבר אפשר לראות בו תמרור אזהרה בוהק. בהמשך לאירוע הקשה הבוקר (יום ג') בתל-אביב, נסיון הרצח של אם שזרקה את שני ילדיה מהחלון וקפצה - סיפרו שכנים על מה שראה עוד בערב החג האחרון.

 

שני הילדים, בת 6 ובן 4, נראו אז בשעת בוקר מוקדמת למטה, בוכים על כך שהם לא יכולים להיכנס הביתה. אחד השכנים, יניב, סיפר ל-ynet: "שמענו בכי של ילדים, לא הבנו מה הם עושים שם בשעה כזו. הילדה הגדולה צעקה 'אמא, אמא', אז אשתי ירדה אליה, שאלה אותה מה קרה והיא אמרה לה שהם לא יכולים להכנס הביתה".

 

לדברי יניב, אשתו הכניסה אותם לתוך הבניין ועלתה איתם לקומה הרביעית, שם הם גרים. "אחר כך הם נכנסו הביתה". הבוקר, מאותה קומה, השליכה אותם האם מהחלון.


שוטר בזירת האירוע, הבוקר בדרום תל-אביב (צילום: עופר עמרם)

 

"רציתי להרוג אותם ולהתאבד", שמעו ממנה השוטרים.

איכשהו שלושתם שרדו את הנפילה. הבן אושפז בבית החולים איכילוב במצב בינוני-קשה, בת 7 במצב קל-בינוני. מצבה של האשה בינוני-קשה.

 

השכן סיפר שלא הכיר את המשפחה, "חוץ מאותו אירוע שהיה מוזר וכואב". הוא הוסיף שבאותו בוקר במקרה ראה ליד הבניין ניידת משטרה. "ניסיתי לעניין אותם בסיפור אבל זה לא עניין אותם. זה היה פשוט מזעזע לראות את הילדים בוכים כל כך מוקדם בבוקר. אולי זה כבר היה בעצם תמרור אזהרה למה שעלול להתרחש".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
האם והילדים נפלו על הדשא וניצלו
צילום: עופר עמרם
חלון הדירה שממנה השליכה האם את הילדים
צילום: חנן פרץ, משטרת תל אביב
מומלצים