שתף קטע נבחר

עוד מתלוננת על תקיפה בגשר: לא אשכח את פניו

ר' היא בין שבע הנשים שתקף צעיר מקלקיליה, בזמן שעברו מתחת לגשר. ל-ynet היא אמרה: "אני כבר לא מגיעה למחלף לרעננה ולא נוסעת באוטובוס לאוניברסיטה". היום הוא הואשם

"הוא הגיע אליי בהפתעה ומבלי להגיד מילה הוא תקף אותי ונגע לי בצורה אגרסיבית במקומות אינטימיים בגופי. נבהלתי, הייתי המומה מהתקיפה הפתאומית. צעקתי בערבית 'יא חזיר, תתפסו אותו' ואז הוא נמלט מהמקום על אופניו" - כך תיארה בשיחה עם ynet, ר' צעירה בת 26 מאזור השרון, שהותקפה מינית מתחת לגשר במחלף רעננה צפון. הבוקר (יום ד') הוגש כתב אישום נגד התוקף, מוחמד סוילם בן 27 מקלקיליה. הוא מואשם גם שתקף או שדד שש נשים נוספות.

 

ר', אם לתינוקת בת כמה חודשים וסטודנטית לתואר שני, הותקפה על-ידי סוילם בחודש אוגוסט. בעלה הסיע אותה אז למחלף ושם היא צעדה לעבר תחנת האוטובוס. "השעה היתה 7:00 בבוקר", היא שיחזרה. "לא היו אנשים מתחת לגשר. מרחוק ליד הרמזור הבחנתי

 באדם שנמצא במקום עם אופניו. האדם צפה בי ואז התחיל להתקדם לעברי. לא תיארתי לעצמי שהוא מתכוון לפגוע בי". למזלה, לאחר שצעקה התוקף נמלט.

 

האשה סיפרה כי היא זוכרת שהתוקף לבש חולצה אדומה, מכנסים שחורים ושגוון עורו כהה. "המשטרה הגיעה מיד למקום והתחילה בסריקות", היא סיפרה. ר' התקשרה במקביל גם לבעלה. "מצאתי את אשתי בוכה. עשיתי סריקות במקום ולמזלו לא תפסתי אותו", הוא אמר. באותו ערב השניים היו אמורים לחגוג את יום הנישואים הראשון שלהם.


פרט לר', הנאשם תקף בעיקר בשעות הלילה (צילום: עידו ארז)

 

"הוא נבהל מהצעקות והבין שאני ערבייה"

ר' סיפרה כי היא מתלבשת בצניעות ולא ייתכן שהחשוד תקף אותה מפני שהתלבשה בצורה חושפנית. "היום אני יודעת שהוא פשוט נהג לארוב במקום. הוא צפה על האנשים שנכנסים אל מתחת לגשר וכשהבחין באשה לבדה, הוא היה תוקף אותה. שלא כמו אחרות, אותי הוא לא שדד כי היה לי ביד תיק גדול עם קלסרים של הלימודים. אולי הוא לא שדד, כי נבהל מהצעקות שלי ומכך שהוא הבין שאני ערבייה".

 

חודשיים אחרי התקיפה ור' עדיין לא התאוששה לחלוטין ממה שעברה. "עד היום הפנים שלו מול העיניים שלי. לא אשכח אותם לעולם. היום אני כבר לא מגיעה למחלף לרעננה ולא נוסעת באוטובוס לאוניברסיטה. פשוט לא מסוגלת. בעלי תומך ועוזר לי ובזכותו אני מצליחה להתגבר. הכי קשה לי זה שכשאני מניקה את התינוק. הכל חוזר אליי. איך הוא נגע לי בחזה. אני שמחה שתפסו אותו ואני מקווה שיקבל עונש חמור ושהוא לא ישתחרר מהכלא".


סוילם בבית המשפט, היום (צילום: ירון ברנר)

 

ר' היא הקורבן היחידי מתוך שבע הקורבנות שהותקפו על-ידי החשוד בשעות הבוקר. היא גם בין הקורבנות הראשונים. כבר לאחר תקיפתה אמר בעלה "מדובר בפושע שהוא היום אפרוח, אבל יגדל ויתפתח לאנס סדרתי שיהרוס חיים של נשים רבות", הוא אמר.

 

התוקף נעצר לפני כשבועיים, לאחר שתקף בשעת לילה את ש' בת ה-21. הוא החל להטיל את אימתו על הנשים בחודש

 אוגוסט וכבר אחרי התקיפה השלישית אמרו במשטרת כפר-סבא שמדובר בתוקף סידרתי. במשטרה הוקם צוות חקירה מיוחד, בפיקודו של רס"מ רונן גולן. שוטרים סמויים ארבו לתוקף, ואכן כשהוא תקף בפעם השביעית - הוא נעצר.

 

בתחילה הוא הכחיש את המיוחס לו וטען כי הוא רק הגיע לחפש עבודה בישראל. למרות הכחשותיו, נאספו במהלך החקירה ראיות, שהמשטרה טוענת כי הן מספיקות להרשיע אותו. במשטרה לא שוללים אפשרות כי יש נשים נוספות שהותקפו ולא התלוננו וקוראים להן להגיע להתלונן. הוא הואשם בבית המשפט המחוזי בפתח-תקווה בעבירות של מעשה מגונה, גניבה, ניסיון למעשה מגונה, שוד וגם כניסה וישיבה בישראל שלא כחוק. 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
הגשר שמתחתיו אירעו התקיפות
צילום: עידו ארז
הנאשם, מוחמד סוילם
צילום: ירון ברנר
מומלצים