שתף קטע נבחר

יואינג: אשחק עוד שלוש שנים

פטריק יואינג עדיין אוהב את המשחק ומסתבר שלא ממש אכפת לו אם הוא לא ימשיך בניו יורק. בקבוצה טרם החליטו אם להאריך בסוף השנה את החוזה של הסנטר הוותיק, אך יואינג לא מתרגש: "אם לא בניקס אשחק בקבוצה אחרת"

פאטריק יואינג, הסנטר הוותיק של ניו יורק ניקס, מעוניין להמשיך לשחק בשלוש השנים הקרובות, גם אם בניקס יחליטו שהם לא מעוניינים בשירותיו. "ארצה לשחק שנתיים נוספות גם לאחר השנה הזו, ואם זה לא יהיה בניו יורק, זה יהיה בקבוצה אחרת", אמר יואינג השוהה בבהאמאס בכינוס השנתי של איגוד השחקנים.
בתום העונה הקרובה יפוג החוזה של יואינג בניקס, אך הנהלת הקבוצה טרם מסרה אם היא מעוניינת להאריך את החוזה של השחקן.
"אני אתן לסוכן שלי, דייויד פולק, ולהנהלת הניקס לדון בחוזה, אבל אני לא מתכוון להתעסק בזה. הדבר היחיד שאני דואג לו כעת הוא להיכנס לכושר, להשתפר ולהתכונן כראוי לתחילת העונה. בסך הכל אני נהנה בניו יורק, הקבוצה טובה ומתאימה לי והאוהדים היו הוגנים כלפי, נראה מה יהיה בעתיד", הוסיף הסנטר הותיק.
בעונה האחרונה בילה יואינג לא מעט על הספסל עקב פציעות. הוא החמיץ את משחק מספר שלוש וארבע בסדרת חצי גמר המזרח מול אינדיאנה פייסרס, וכשחזר, למשחקים חמש ושש הקבוצה הפסידה והודחה. מקורות בניו יורק גם מציינים שיואינג התבודד השנה ולא יצר קשר עם השחקנים הצעירים בקבוצה. למרות זאת סקוט ליידן, הג'נרל מנג'ר של הניקס, העדיף להחמיא לסנטר הוותיק. "הוא משחק חזק והוא חשוב מאוד לקבוצה. כישורי המשחק שלו מאז ומתמיד היו גבוהים. למרות הגיל יואינג עובד חזק באימונים כדי לשפר את כישורי המשחק שלו". כאשר נשאל ליידן על החוזה של יואינג, הוא העדיף לפתור את עצמו בתשובה קצרה: "לניקס אין מדיניות אחידה בכל הנוגע להארכת חוזים של שחקנים".

אי פי
יואינג. רוצה לשחק עוד שלוש שנים
אי פי
רויטר
לא בטוח שבתום העונה יואינג ילבש את אותם מדים
רויטר
מומלצים