שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  "מאמי, תגיד את האמת, נכון שמתאים לי לבן?"
  כשהבחור שלך ממשיך לישון שנת חורף עמוקה, בזמן שהשעון הביולוגי שלך מצלצל כל עשר דקות ומזכיר שהגיע הזמן להתמסד, את יכולה לחכות בשקט שהוא יבין רמזים. את יכולה גם לנסות כמה תחבולות שיעזרו לגרור אותו אל מתחת לחופה

  בזמן האחרון חברות רבות שלי מדברות על כל נושא החתונה ברצינות. נכון שעוד קודם התעסקנו בזה במידת מה, והמיתוס שעל פיו אנחנו מתכננות את החתונה כבר בילדות אינו ממש רחוק מהמציאות. אבל עכשיו, בגיל 25 פלוס מינוס, נדמה כאילו השעונים הביולוגיים של כל חברותיי מסונכרנים, וכולם דורשים: חתונה. עכשיו!

   

  העניין הוא, שברגע שהשעון מתחיל לצלצל, הדרך היחידה להפסיק אותו היא כשאת קמה על רגלייך, והבחור נותר על ברך אחת. עד אז, השעון ימשיך לזמזם כל כמה רגעים כדי להזכיר לך שאת צריכה להתמסד.

   

  אבל מה עושים כשהשעון הביולוגי של המיועד שלך קצת מפגר, שלא להזכיר את הבחור עצמו, שנמצא בשלבים מתקדמים של הכחשה? הוא ממשיך לישון שנת חורף עמוקה בלי לקלוט רמזים דקים בנוסח "מאמי, נכון שיפה לי לבן?" וגם רמזים עבים יותר, כמו "מאמי, אני רוצה להתחתן!!!", לא עושים עליו רושם.

   

  כמספר חברותיי שרוצות להתיישב בשולחן הטעימות ולבחור מנת פתיחה מובחרת של בורקס ברוטב פטריות, כך מספר הטקטיקות שהן נוקטות. אחת בחרה בשיטת הפוך על הפוך. פסיכולוגיה הפוכה טובה בחתימה על חוזים עסקיים ובמשא ומתן בין מדינות, אז למה לא ליישם אותה ביחסים שבינו לבינה? המטרה היא לא להראות למיועד עד כמה את מעוניינת, ולמעשה להקרין אדישות מוחלטת לגבי העניין.

   

  בכל פעם שנושא השיחה מגיע לדיון עמוק בנושאי מחויבות, ילדים או נישואים, המסר שלך צריך להיות אחיד: לא, לא ולא. את יכולה לנסח זאת באופנים שונים: "אני לא נמצאת בשלב הזה כרגע, אני עוד לא מוכנה, אני לא בטוחה שזה הדבר הנכון", העיקר שהמסר יהיה ברור.

   

  אין דבר מפחיד יותר מבחורה שכורעת ברך בעצמה

  בתקווה שעמדתך הנחרצת תגרום לגבר שלך לשאול את עצמו "האם היא לא רואה את הדברים כפי שאני רואה? היא לא מבינה שאני רציני?" וחשוב מאוד: "האם יש סיכוי שהיא תלך עם בחור אחר?" הן יוסיפו לנקר במוחו עד שהוא יגיע למסקנה המתבקשת, שאסור לו לאבד אותך. משם ועד להצעה הדרך קצרה.

   

  חברה אחרת נקטה את שיטת מספר הסיפורים. דרך זו ממקדת את תשומת הלב של הבחור בזוגות אחרים ומסיטה אותה, כך שהוא נותר לא מוכן להתקפה. דברי על חברה שיש לך, המחשבות והתחושות שהיא מעלה בפנייך לכאורה בנוגע לקשר הזוגי שלה, ספרי לו על התקדמות מערכות יחסים אחרות. בקשי את עמדתו בנושא כבדרך אגב ותיצרי תחושה של שיחת סלון אגבית.

   

  השיטה תעבוד ממש כמו בסרט "ההתחלה" עם ליאונרדו דיקפריו, כשאת מבצעת מעין "השתלת רעיונות" במוחו של המיועד, עד לבוקר המיוחל בו הוא יתעורר ומחשבה חדשה תצוץ במוחו: מתחתנים!

   

  רגע לפני שהן עושות שימוש באיום הגדול מכולם, אליו נגיע בהמשך, שמעתי על בחורות רבות שנקטו את שיטת ההצעה הנגדית. הרעיון הוא כזה: עלייך להגיד לבחור באופן חד וחלק, "אם אתה לא תציע לי, אני אציע לך". הרצון של הבחורים לשמור על פאסון מאצ'ואיסטי כנראה טבוע בהם עוד מימי קדם, ומבחינתם הפחד מסיטואציה בה את יורדת על ברך אחת, שווה בעוצמתו לחרדת סירוס. לכן, סביר להניח שהוא יימנע מההתרחשות המבעיתה (אחרת מה הוא יגיד לחבר'ה?) ויחליט להקדים תרופה למכה, לשמחתך.

   

  או שהאולטימטום יעבוד, או שתאבדי את הגבר שלך

  אם שום דבר לא עוזר, כשלב סופי ונואש בהחלט את יכולה להשתמש באולטימטום הגדול. נשים אמיצות במיוחד משתמשות בו כנשק יום הדין. אם את בטוחה בכך, עלייך לומר: "או שאתה מציע לי נישואים בזמן הקרוב, או שאני עוזבת".

   

  חשוב לזכור, שברגע שאמרת דבר כזה, אין דרך חזרה, ויש סיכוי שתאבדי את הגבר שלך. מצד שני, ייתכן שבמקרי קיצון זו תהיה הדרך היחידה שלך לגרור אותו אל מתחת לחופה,ולהנחית עליו כמות פסיכית של קונפטי ברגע שבירת הכוס.

   

  חשוב לי להדגיש, לא כל הבחורים יחבבו את הדרכים המופיעות לעיל, ויש כאלו שיהפכו להיות קיצוניים אף יותר בהתנגדותם ל"מוסד". עם גברים כאלו האפשרויות הן לעזוב או לשתוק ולהמתין, כל דרך אחרת רק תרע את מצבך.

   

  לסיום, חשוב לזכור שאף מניפולציה לא תעבוד על בחור שפשוט לא מעוניין. כוחן של השיטות האלה יפה בעיקר בקרב קבוצת המתנדנדים והמתמהמהים, אלו שרוצים אבל צריך לתת להם זריקת זירוז.

   

  בהצלחה ושיהיה במזל טוב...

   

  המייל של לירז


   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  הכרויות
  כתבו לנו
  מומלצים