שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות

  חוטובלי חנתה באדום-לבן: משאית הזבל תחכה

  חברת הכנסת מהליכוד הצליחה לעורר את זעמם של עובדי התברואה בעיריית ירושלים, שבמשך 20 דקות נתקעו ברחוב שבו היא גרה בשכונת רחביה, עד שהזיזה את רכבה שחסם את הכביש. היא האשימה: הם באו מוקדם

  שעת בוקר מוקדמת, שכונת רחביה בירושלים. רכב פינוי הזבל מבקש לנוע, אך מכונית שחונה על מדרכה המסומנת באדום-לבן חוסמת את הכביש, באופן כזה שהמשאית לא יכולה לעבור - וכך גם כלי הרכב שאחריה. חנייה שכזאת היא לא מרגיזה, אלא גם לא חוקית.

   

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

  חברת הכנסת ציפי חוטובלי מהליכוד היא בעלת הרכב שחסם את התנועה, ובתיעוד המקרה בסרטון, נראים עובדי התברואה כשהם זועמים ומתלוננים על כך שלא הייתה זו הפעם הראשונה שנאלצו להמתין למחוקקת במשך כ-20 דקות, כדי שתזיז את רכבה שחנה בניגוד לחוק. 

   

  "חברת הכנסת הזאת, כל יום היא חוסמת את הכביש ולא אכפת לה. אנחנו צריכים לצפור ולהעיר את השכנים", סיפר אחד מעובדי התברואה. "הייתי פה כבר יותר מוקדם וחזרתי ב'רברס'" העיד נהג המשאית. "זו חוצפה, פעם היא זורקת את האוטו שלה פה, ופעם היא זורקת את הרכב שלה שם", הוסיף העובד המתוסכל.

   

  כשהדקות הלכו והתארכו, הציע אחד העובדים אף להרים את מכונית ה"פורד" של חוטובלי ולהזיזה הצדה, כדי להמשיך בעבודתם ולפתוח את הרחוב שוב לתנועה.

  רק לאחר ניסיונות רבים לעבור - שלא צלחו - הגיחה סוף כל סוף חברת הכנסת והואילה לפנות את הרכב. אנשי אתר "יאללה קדימה" תיעדו את הנעשה ופרסומו בשמחה.

   

  קבלת אחריות, או אולי הסבר משכנע? חוטובלי העדיפה דווקא לגלגל את האחריות לפתחם של אחרים. "בכמה שכונות בירושלים, דוגמת רחביה ונחלאות, מקובל להחנות עם שני גלגלים על המדרכה בשעות הערב והלילה עקב מצוקת חנייה אדירה באזור", הסביר דוברה של חברת הכנסת, דורון גיסינגר.

   

  "העירייה מודעת לדבר ואינה מחלקת דו"חות. כל מי שרוצה, מוזמן להגיע בשעות הלילה ולראות שכלי הרכב ממלאים את המדרכות", הוא הסביר - והאשים כי "הבעיה היחידה היא עם רכב התברואה שהגיע מוקדם, לפני שהמכונית הוזזה מהמקום. עם הממתינים סליחה".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  ציפי חוטובלי. קשה לקום בבוקר
  צילום: עידו ארז
  מומלצים