שתף קטע נבחר

טל מור כופר באשמה: אולי מישהו אחר דרס

דורסו של שניאור חשין הודה במעורבות בתאונה, אך טען בבית המשפט כי לא ידע שפגע במישהו ולכן המשיך בנסיעה. עורכת דינו הכחישה כי היה שיכור ונהג תחת השפעת סמים

לא שתה, לא ראה, ולא דרס: עו"ד תמי אולמן, פרקליטתו של טל מור, הנאשם בדריסתו של שניאור חשין, טענה היום (ג') בבית המשפט כי הוא כופר במרבית האישומים נגדו, וטענה כי יש סיכוי שמישהו אחר דרס בנו של שופט העליון, מישאל חשין. לדבריה, עדי ראייה שהיו במקום טענו כי היו שם אנשים שברחו.

 

מור הודה בדיון במשפטו בבית המשפט המחוזי בפ"ת במעורבות בתאונה שאירעה לפני כחמישה חודשים, אולם לדבריו, הוא לא ידע שפגע במישהו ולכן המשיך בנסיעה.

 

באולם בית המשפט נרשמה מיני-דרמה, כאשר אביו של מור פנה אל אנשי השב"ס שליוו את בנו וקרא לעברם "תהיו בני אדם, אם זה לא היה טל מור הייתם נותנים לו. רק בגלל שזה טל מור".

 

לאחר מכן, מחוץ לאולם הסביר האב כי השב"ס אינו מאפשר לבנו לצאת מבית הכלא כדי להגיע לשבעה על סבתו שהלכה לעולמה זה מכבר. "השופט ביקש מהשב"ס לאשר לטל לצאת, אך השב"ס התנגד", אמר מחוץ לאולם, "השופט הבין את הצורך האנושי של חיבוק של אמא לנכד שאיבד סבתא".

 

האב התלונן גם על כך שנמנע ממור לחבק את אמו ואחותו בבית המשפט. "ללא ספק, רק בגלל שזה טל מור. לכל אחד אחר היו נותנים את הדבר המינימלי שאפשר לבקש מאדם".


שתה רק בירה אחת ושתי כוסיות ערק. מור ועורכת דינו (צילום: ירון ברנר)

 

בחודש יולי הוגש נגד מור כתב אישום ממנו עולה כי לאחר התאונה הגיע לביתו בכפר ברוך וכיסה את שמשת רכבו המנופצת בבד. בהמשך התקשר לסוכן הביטוח שלו "והודיע לו בכזב כי החליק עם הרכב ופגע בעץ". הוא הואשם גם בהפקרה אחרי פגיעה, נהיגה תחת השפעת משקאות משכרים וסמים, החזקת סם מסוכן, שיבוש מהלכי משפט, נהיגה ללא רשיון בתוקף ונהיגה ללא ביטוח.

 

בפרקליטות פירטו בכתב האישום את מסלול הבילוי של מור בפאבים בתל אביב באותו לילה. בין היתר, נכתב כי שתה שש בירות ושבע כוסיות ערק. עו"ד אולמן אמרה בתגובה לכתב האישום שהוגש נגדו כי מור שתה כוס בירה אחת ושתי כוסיות ערק.

היא הכחישה כי היה שיכור ונהג תחת השפעת סמים. היא ציינה כי בבוקר התאונה היה ערפל ולכן מור לא הבחין בחשין, שרכב על אופניו. לדבריה, מור התקשר לסוכן הביטוח לאחר התאונה ולא ניסה להסתיר או לשקר במזיד.

 

התאונה התרחשה ב-18 ביוני, מעט לפני 6:00, כאשר חשין רכב על אופניו בכביש חמש לכיוון מזרח. כאשר הגיע למחלף קסם ירד לכביש 444 לכיוון ראש העין - ואז הגיע רכב פרטי שפגע ברוכב בעוצמה וככל הנראה - גרר אותו עימו לאורך עשרות מטרים. מור הסגיר עצמו למשטרה 13 שעות לאחר התאונה ולפי גרסתו הראשונית, חשב שפגע במעקה הבטיחות ולא ידע כלל שפגע ברוכבי האופניים.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
אנשים ברחו מהמקום. טל מור
צילום: ירון ברנר
מומלצים