שתף קטע נבחר

להשכרה: הדירה הכי יקרה בישראל

דירה בת 4 חדרים בקומה ב-37 של מלון שרתון סיטי טאואר ברמת גן מוצעת להשכרה ב-90 אלף שקל בחודש. על פי ההערכות, היא שווה 20 מיליון שקל

בועת הנדל"ן שוברת שיאים: בימים אלה מוצעת להשכרה הדירה היקרה בארץ, במחיר של לא פחות מ-90 אלף שקל לחודש. מדובר בדירת 4 חדרים במלון שרתון סיטי טאואר ברמת גן.

 

 

הדירה משתרעת על קומה שלמה בשטח של 370 מ"ר נטו, וכוללת בין היתר סלון ענק ו-3 חדרי שינה. היא נמצאת בקומה 37 עם נוף פנורמי לכל גוש דן, ומרוהטת באביזרים יוקרתיים. ההערכות הן שהיא שווה כ-20 מיליון שקל.

 

"הדירה היא בבעלות משפחה דרום אפריקאית אמידה, שרכשה אותה עם הקמת המלון. כל הזמן הזה הדירה עמדה ריקה ושימשה אותם רק במהלך הביקורים הספורים שערכו בארץ. לפני מספר שבועות הם החליטו להציע אותה להשכרה", ציינו ישראל רובין וחיים טאוס, מסוכנות התיווך רימקס פארק ברמת-גן.

 

לדברי ד"ר רינה דגני, מנכ"ל קבוצת גיאוקרטוגרפיה, "דירות יוקרה עד 400 מ"ר במגדלים עם נוף, בעיקר נוף לים בקומות גבוהות, עשויות להשיג דמי שכירות של 30-25 אלף שקל לחודש".

 

תופעה חריגה בנוף הישראלי

לדבריה, "בפארק צמרת בתל-אביב, למשל, יש דירות על שטח קטן מ-400 מ"ר המושכרות ב-40 אלף שקל לחודש. דירה שניתן לקבל עבורה דמי שכירות של 25 אלף דולר בחודש היא בהחלט תופעה חריגה בנוף הישראלי. לא זכורה לי דירה בארץ שהושכרה במחיר של כ-25 אלף דולר בחודש".

 

לפני כמה חודשים הושכרה לתושב חוץ דירה בקומה ה-20 בפרויקט "פנינת הים" על הטיילת בתל-אביב בכ-22 אלף דולר בחודש. מדובר בדירה בשטח של 350 מ"ר עם מרפסת גדולה, החולשת על קומה שלמה וכוללת ג'קוזי וריהוט יוקרתי.

 

הדירה הושכרה לתושב חוץ מארצות הברית, איש עסקים שמגיע לעתים קרובות לארץ. הוא בדק כמה נכסים, ביניהם גם דירה ב"מגדלי אקירוב", אך הקרבה לים והנוף הכריעו את הכף.

 

"אני נהנה לרוץ בבוקר על הים ומהשקיעות המדהימות הנשקפות מהמרפסת. לא מצאתי דבר דומה לזה בנכסים האחרים שהוצעו לי", אמר איש העסקים, ששכר את הדירה לתקופה של 3 שנים.

 

הכתבה פורסמה במוסף "ממון" של "ידיעות אחרונות"

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
נוף פנורמי
צילום: צביקה טישלר
מומלצים