שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  גם באמריקה לא יתעוררו מחר
  באג השעון המעורר עומד לפגוע מחר במשתמשי אייפון אמריקנים; הבאג פגע כבר באירופה (ובישראל) ולכן אפשר היה לצפות שיתוקן עד עכשיו; המסקנה: אפל רוצה שהמשתמשים שלה באמריקה ישנו יותר
  אחרי שבאג שעון החורף פגע בישראל, ואז היכה באירופה, גם אמריקה תתעורר מחר (ב') לבאג הזה, שיכל להמנע בקלות. כלומר, לא תתעורר. זאת אומרת - הבנתם בעצמכם.

   

  הבאג, המיוחד למשתמשי אייפון, לא נותן לשעון המעורר להתחשב בשינויי השעון, ומעיר את המשתמשים שעה מאוחר מדי. השעון של הטלפון יתעדכן כמו שצריך
  לפי שעון החורף האמריקני, שחל מחר; הבאג פוגע בשעון המעורר של האייפון, ורק בשעון המעורר. ובאופן אפילו יותר ספציפי, הבאג פוגע רק באזעקות שחוזרות על עצמן (כלומר, אם כיוונתם את השעון המעורר להעיר אתכם מדי יום בשמונה, ואתם גרים באמריקה, מחר תתעוררו בתשע).

   

  הבאג פגע באירופה ובישראל בשבוע שעבר - אבל באוסטרליה ובניו זילנד הוא הורגש לפני כמה שבועות. ועם זאת, ולמרות שקל לתקן את הבאג הזה, אפל מתכוונת לתקן אותו רק בגרסה הבאה של מערכת ההפעלה של האייפון, iOS 4.2, שתצא בחודשים הקרובים.

   

  אפל לא מסרו בתגובה, "זה בעצם פיצ'ר חדש. משתמשי אייפון הם מיוחדים, ולכן הם זוכים לישון עוד שעה מחר בבוקר". במקום זה המליצו שם למחוק אזעקות שחוזרות על עצמן וליצור במקומן אזעקה חד פעמית למחר. החל ממחרתיים אפשר יהיה להשתמש באזעקות שחוזרות על עצמן כרגיל.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "גם באמריקה לא יתעוררו מחר"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים