שתף קטע נבחר

לבני עונה לליברמן: הממשלה חולה בסכיזופרניה

אחרי "נאום ההיפוכונדרים" של שר החוץ, תקפה יושבת-ראש האופוזיציה את ההתנהלות בתחום המדיני. "יש כאן ממשלה שלא אומרת אמת לעצמה ולציבור"

מי ששואף לשלום עם סוריה הוא היפוכונדר, לפחות בעיני שר החוץ, אביגדור ליברמן. אל השיח ה"פסיכיאטרי" המדיני הצטרפה הבוקר (יום ו') יו"ר האופוזיציה, ציפי לבני, שביקרה בחריפות את התנהלות הממשלה בתחום המדיני.

 

"יש כאן ממשלה שלא אומרת אמת לעצמה ולציבור", האשימה יו"ר קדימה בפגישה עם תושבי המועצה האזורית מנשה, בראשות ניצב בדימוס אליק רון. "הנהגה שמנגנת שתי מנגינות ופוסחת במקביל על שני הסעיפים - היא לא הנהגה".


לבני עם תושבי מועצת מנשה. שיח פוליטי-פסיכיאטרי (צילום: איציק אדרי)

 

באשר לנאומו של שר החוץ, ציינה לבני: "שמעתי שליברמן אמר שמי שחושב שאפשר להגיע לשלום עם סוריה הוא היפוכונדר פוליטי. אם כבר מדברים במונחים של פסיכיאטרים, אני חושבת שממשלה שמדברת יום אחד בקול כזה ויום אחר מדברת על שלום עם סוריה והפלסטינים מבטאת סכיזופרניה פוליטית".

 

היא התייחסה לנושא "חוק האברכים" ומחאת הסטודנטים על תשלום הקצבה לחרדים והאשימה כי "שיטת ממשל גרועה ופולטיקאים חלשים הובילו לכך שהעניין היהודי ניתן כמונופול למפלגות החרדיות. הדור הצעיר לא רוצה להיות קשור לפוליטיקה הבעייתית מאוד שמנצלת את חולשת המפלגה שנמצאת היום בשלטון. אסור לתת למפלגות החרדיות את המונופול על המדינה היהודית".

 

Read this article in English

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
ציפי לבני. איבחנה סכיזופרניה
צילום: גיל יוחנן
מומלצים