שתף קטע נבחר

אייטיונס יקרה: מכתב פרידה

בשביל שמערכת יחסים תעבוד, שני הצדדים צריכים להשקיע. אבל אייטיונס רק לוקחת ולוקחת. שלום אייטיונס. נתראה בהזדמנות

ניסיתי, באמת שניסיתי לאהוב אותך, תוכנת iTunes, אבל את כל כך כבדה ושתלטנית שאני פשוט לא חושבת שזה הולך לעבוד בינינו. נכון שאת יפה ומבריקה ושאבא שלך מליין, אבל זה לא מסתיר את העובדה שמתחת לפני השטח את לא נותנת לי את מה שאני צריכה. כדי לסיים את העניינים בינינו באווירה טובה, החלטתי לכתוב לך מכתב פרידה שמפרט את הסיבות לכך שלא אוכל עוד לתת לך לגעת בקבצים שלי.

 

מטען עודף

לא, זה לא שאני רומזת שאת שמנה או משהו כזה, אבל משום מה מרגע שפתחתי אותך הדפדפן קרס לי, לקח לי דקה וחצי לפתוח תיקייה שנמצאת על הדסקטופ, ומשחק הסוליטייר שלי התאבד. אחרי שהוספת לעצמך תמיכה בווידאו, פודקאסטים, תוכניות טלוויזיה וחנות מוזיקה שלמה, פלא שקצת קשה להזיז אותך מבלי שהמחשב יתחלחל? כמובן שבמק את עובדת טיפה יותר טוב, אבל זו לא באמת לא הדרך לשכנע אנשים לעבור לאפל.

 

 

זכויות יוצרים? מה לגבי זכויות משתמשים?

מה בסך הכל ביקשתי, לחבר את האייפוד נאנו החדש שלי, אותו מילאתי במוזיקה במחשב של העבודה, למחשב בבית. אבל לא, את מתעקשת שכדי לזהות את האייפוד שלי חובה עלי לסנכרן אותו עם המוסיקה שכבר מופיעה לי במחשב. ואם אני לא מעוניינת לסנכרן, אז האייפוד יתחבר, אבל יחכה לי בפינה, בחושך, מבלי שאוכל להגיע לקבצי המוזיקה.

 

מניפולציות פולניות בצד, גם אם קניתי את כל המוזיקה שלי באופן חוקי אני אוכל לסנכרן אותה רק למחשב אחד. החנות שלך, היא ברשת, נכון? לאנשים יש יותר ממחשב אחד, נכון? מה, אני היחידה שלא מוכנה להתחייב למחשב אחד בלבד?

 


 

עסקת חבילה

ומילא את, אבל עכשיו גם המשפחה שלך מתחילה להתעלק עלי. התקנתי אותך, קיבלתי את אחותך המכוערת, QuickTime. מי את ומה את, תוכנת QuickTime? מילא, אם הייתי משתמשת מק, היית מוכרת לי כבר מזמן, בתור תוכנת וידאו מבית אפל. אבל אנחנו זרות – לפחות תכירי את עצמך רגע לפני שאת מתחפרת לי בתוך הכונן הקשיח.

 

ולמה את עושה לי קטעים כשאני רוצה דברים שתוכנות אחרות נותנות לי? למה כל כך מסובך ויקר לקבל ממך קצת רינגטונים לאייפון מהמוזיקה שלי? מה, אם אנדרואיד עושה את זה את לא עושה?

 

 

עדכונים

לפעמים, אני שמחה שאת מתלבשת יפה בשבילי, אייטיונס, זה מרענן את מערכת היחסים בינינו. אבל אני אשמח אם יעבור שבוע בלי שתשאלי אותי כל הזמן אם אני אוהבת את איך שאת נראית: התקנת את גרסת 10.0? אז למה שלא תתקיני כבר את האייטיונס 10.1? ובאותו הזמן, לא כדאי שתתקיני גם את הגרסא החדשה של קוויקטיים? ואם כבר, למה שלא נשחק בתחרות עדכונים בין האייטיונס לאייפון ולאייפוד, כדי שחס וחלילה שום חיבור של הנגן למחשב לא ילך חלק?

 

לסיום, אייטיונס יקרה שלי, זה בהחלט אישי, אבל אל תקחי את זה קשה. אני עוד אקפוץ להגיש שלום כל פעם שאצטרך לעדכן את הגרסה באייפוד (לא ממש השארת לי ברירה), אבל אני בטוחה שתסתדרי בלעדי - יש עוד הרבה משתמשים בים. אני עוד אחשוב עליך בכל פעם שאראה צרכן מוזיקה עם מבט עצוב בעיניים, שיגיד לי שהוא לא יכול להעתיק ממני שירים, כי האייטיונס שלו לא מרשה לו.

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
אייטונס אפל
איור: ניצן סדן
מומלצים