שתף קטע נבחר

מצנע בירך את ביטון: "מאמין שירוחם תצליח"

עמרם מצנע חלק שבחים למיכאל ביטון, שנבחר לתפקיד ראש מועצת ירוחם: "הוא אדם מצוין. בעל הרבה אנרגיות, שמחובר לצעירים ולאלה שחזרו הביתה". יו"ר קדימה: מלאת גאווה

נפרד מהמקום שאהב. אחרי חמש שנים בראש הוועדה הקרואה בירוחם, יעזוב בחודש הבא עמרם מצנע את היישוב הדרומי. על מחליפו, מיכאל ביטון מקדימה, שנבחר לתפקיד אתמול, אמר הבוקר (יום ד') מצנע ל-ynet: "הוא אמנם חסר ניסיון בתחום המוניציפאלי, אך בגלל זה אני פה לעזור ולסייע".

 

מצנע, שיסיים את תפקידו ב-14 בדצמבר, חלק גם שבחים לביטון: "הוא אדם מצוין, הצעיר שבחבורה. בעל הרבה אנרגיות, שמחובר לצעירים החדשים ולאלה שחזרו הביתה". על מערכת הבחירות, בה התמודדו ארבעה מועמדים - שניים מהם ראשי המועצה בעבר - הוא אמר: "לאחר מערכת בחירות כל כך ראויה והגונה, היישוב יוכל לצאת לעצמאות, וזו אכן הרגשה של יום עצמאות לירוחם".

 

ראש המועצה הקרואה היוצא לא הצביע בבחירות, כיוון שהוא תושב חיפה. אך הערכתו לגבי המנצח התבררה כנכונה.

הערכתי שביטון או אביסרור ייבחרו, ואכן זה מה שקרה". ומה בעתיד? מצנע אופטימי: "אני מקווה מאוד שלא תידרש שוב ועדה קרואה. אין אף פעם ביטחון מלא, אך אני מאמין שיחד עם ביטון, יתר הנבחרים החדשים והאיכותיים, והתוצאות החד משמעותיות - ירוחם תצליח".

 

ביטון קיבל לא מעט שיחות טלפון, של אנשים שבירכו אותו. בין המברכים היתה גם יו"ר קדימה, ח"כ ציפי לבני. לבני אמרה כי היא

 מלאת גאווה בו ובהישג: "ירוחם עברה ימים קשים והיא שבה לדרך המלך. הלילה נבחר האדם הראוי ביותר להמשיך ולקדם את ירוחם. קדימה תמשיך ותסייע לך ולירוחם ככל שידרש".

 

לבני סיפרה גם על ביקורה ביישוב הדרומי: "ירוחם ריגשה אותי בביקורי בתחילת השבוע, ואני רואה חשיבות רבה לכך שבמלאת חמש שנים להיווסדה של קדימה, אנחנו תוקעים יתד בירוחם. ביחד נמשיך לחזק את מדינת ישראל - מצפונה ועד דרומה, ברמה המקומית וברמה הלאומית".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
ביטון. הראש הנבחר
צילום: רועי עידן
מצנע. ירוחם תצליח
צילום: צפריר אביוב
מומלצים