שתף קטע נבחר

הבדיקה הגורלית: בר-לב נערך שעות לפוליגרף

הניצב שנחקר בעקבות תלונות על תקיפה מינית ואונס התכונן במשך שעות ארוכות לבדיקה שתכריע האם אמר אמת בחקירתו. הוא עבר על השאלות עליהן הוא עשוי להישאל ודבק בגרסתו. במח"ש הציעו לו לשנות את מיקום החקירה כדי להימנע מתקשורת

כשברקע נחשפים פרטים מרעישים נוספים על הפרשה שמטלטלת את המשטרה, נערך ניצב אורי בר-לב לבדיקת הפוליגרף שיעבור היום (ד') במסגרת חקירתו במח"ש. משעות הבוקר התכונן בר-לב יחד עם עורכת דינו, אירית באומהורן, לקראת הבדיקה שתכריע האם אמר אמת בחקירתו, בחשד שתקף מינית את א' ואנס את מ' כשידע שהיא מסוממת.

 

פרשת בר-לב - עדכונים אחרונים ב-ynet:

 

בדיקת הפוליגרף אמורה היתה להיערך במשרדי מח"ש בראשון לציון, אולם ברגע האחרון הוחלט לשנות את מיקומה, ככל הנראה בניסיון לחמוק מהעיתונאים שממתינים לו בכניסה למשרדים. בשעות הבוקר טלפנו אנשי מח"ש לבר-לב והציעו לו לשנות את מיקום הבדיקה,

ולאחר התלבטות ממושכת הוא הסכים לכך.

 

משעות הבוקר עבר בר-לב על השאלות השונות שהוא יכול להישאל עליהן, וכמובן דבק בעמדתו לפיה יחסי המין עם מ' נעשו בהסכמה וכי לא היה כל אירוע מיני עם א'. בינתיים, במח"ש ממשיכים לגבות עדויות מגורמים כאלה ואחרים לגבי טענותיהם של א' ו-מ' ובודקים את הנתונים שהצטברו עד כה.

 

א', עובדת בכירה במשרד לביטחון פנים, התלוננה נגד ניצב בר-לב,

אחד המועמדים המובילים לתפקיד המפכ"ל. בעדותה במח"ש טענה א' כי לפני כשנתיים, בכנס באילת בהשתתפות בכירי המשטרה, ניצב בר-לב תקף אותה מינית, בניגוד לרצונה. מאז הופיעו שמותיהן של שתי נשים נוספות - מ', המתלוננת השנייה נגד בר-לב וש', המאהבת שלו.

 

שלשום הגיעה מ' למח"ש והתעמתה עם ניצב בר-לב ועם ש', הבחורה שלטענתה סיממה אותה. בר-לב הכחיש הכל ואמר: "לא סיממתי ולא אנסתי אותה". במשרדי מח"ש נערך גם העימות בין מ' לש', ובו הטיחה בה המתלוננת: "אתם סיממתם אותי, ואז בר-לב אנס אותי". ש' הגיבה: "לא סוממת, את פשוט התביישת לספר על המקרה לסביבה הקרובה שלך".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
דבק בגרסתו. אורי בר-לב
צילום: אוהד צויגנברג
א', המתלוננת הראשונה
צילום: עמית מגל
מומלצים