שתף קטע נבחר

אב ו-2 בניו התעללו מינית ב-3 אחיותיהם: "חולני"

שלוש נערות סבלו במשך שנים מהתעללות מינית ואחת מהן אף נאנסה, כך עולה מכתב האישום שהוגש נגד אב ל-12 מבני ברק ושניים מבניו. האב השתכן גם בבית מלון עם שתיים מהן וביצע בהן את זממו - יחד עם הבנים - באופן כמעט יומיומי

הבלשים חיפשו סמים, וחשפו התעללות מינית קשה בשלוש אחיות במשפחה בבני ברק. אב ל-12 ילדים נעצר בחשד לעבירות מין בשלוש בנותיו במשך חמש שנים. יחד עמו נעצרו שניים מבניו, בני 15 ו-19, בחשד ששיתפו עמו פעולה בתקיפת אחיותיהם. האב, שנעצר לאחר שהסתתר בשכונת מאה שערים בירושלים, מואשם יחד עם הבנים במעשים מגונים בשלוש הבנות.

 

ערנותם של בלשי מחלק הנוער בימ"ר תל-אביב, שהגיעו לבית בבני ברק כדי לחפש סמים, היא שהביאה לחשיפת ההתעללות. במהלך החיפוש הבחינו צוות הבלשים בראשותו של פקד דיוויד דסקל בנערה בת 14 שהתנהגותה נראתה חשודה. הם שוחחו עמה והבינו כי היא חברה של החשוד, שברחה מביתה. הנערה נלקחה למשרדי החקירות ושם סיפרה על ההתעללות שהיא ואחיותיה עוברות בבית.

 

צוות חקירה מיוחד בראשותו של ראש מחלק נוער חשיפה, רפ"ק אייל פאר, החל לטפל בפרשה ואז גילה כי מדובר במשפחה בת 12 ילדים המתגוררת בבני ברק, ששלוש הבנות הגדולות עוברות התעללות מינית בחמש השנים האחרונות. הילדות, בנות 14 16 ו-17 הפכו לכלי לסיפוקיו המיניים של האב שהיה מבצע בהן על בסיס יום יומי עבירות מין. הבת הגדולה אף נפלה קורבן למעשי אונס של האב.

 

התעללו במלון, תכננו לשלם ולהשתיק

במהלך החקירה גילו כי האב התגורר בתקופות מסוימות בחדר בבית מלון בתל אביב עם שתיים מבנותיו ושם גם כן ביצע בהן את זממו. על פי החשד, את מעשי האב גיבו שני בניו, אשר בעצמם ביצעו מעשים מגונים באחיותיהם, איימו עליהן ואף הכו אותן. האחים, שהתנגדו לקשר שהיה לאחת האחיות שנמלטה מהבית הכו אף את בני משפחתו וחבריו.

 

בעקבות העדויות פתחו במחלק הנוער בימ"ר תל אביב בחקירה סמויה, במהלכה עקבו אחר שני האחים. האב, שהבין כי הבת סיפרה על ההתעללות, נמלט לשכונת מאה שערים בירושלים.

במהלך החקירה התברר כי אחד הבנים והאב תכננו לפגוע פיזית באחות בת ה-14, כדי שלא תוכל לדבר ולהעיד במשפטם. הם תכננו לפנות לגורמים מארגוני פשע במרכז הארץ ובדרום ולשלם כסף על מנת שיבצעו את העבודה.

 

הם רק לא ידעו שהמשטרה כבר "ישבה להם על הזנב", והצליחה לעלות על המזימה הזאת. בשבוע שעבר, לאחר מצוד נרחב הצליחה המשטרה לעצור גם את האב בשיתוף ימ"ר ירושלים. "מדובר בהתנהגות חולנית של האב. הוא ביצע את המעשים לאורך שנים בגיבוי של בניו", סיכם ראש מפלג סמים ונוער בימ"ר תל אביב, סנ"צ ידידיה סבג. נגד שני הבנים הוגש כתב אישום כבר בשבוע שעבר.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: שאול גולן
התעללו במשך שנים, ובמלון. אילוסטרציה
צילום: שאול גולן
סנ"צ ידידיה. "התנהגות חולנית"
צילום: אלי סניור
מומלצים