שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  אריאל שנצבעה לה יחדיו
  אמני הגרפיטי "Artists 4 Israel" הקדישו את ביקורם השני בישראל להבעת תמיכה בתושבי אריאל, באמצעות ריסוס צבע על הקיר - והפעם גם במילים. "תודה רבה לאמנים המחרימים. בלעדיכם לא הייתי כאן", אמר ראש החבורה

  שבעה חודשים אחרי הביקור הראשון שלהם בישראל, חזרו חברי קבוצת אמני הגרפיטי "Artists 4 Israel" ארצה - הפעם בהזמנת תושבי אריאל, שייבאו מארצות הברית, קצת סימפטיה והרבה צבעים אופטימיים, שהיו חסרים להם לאחרונה בצל חרם האמנים המקומיים. יוצרי הגרפיטי מניו יורק קפצו על ההצעה להגיע אל עיר המחלוקת ולרסס את רחובותיה בציורי קיר.

   

  "Artists 4 Israel" באריאל (צילום: אבישי זיגמן, עריכה: דפנה קינן ואלי סטרול)

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

  חברי "Artists 4 Israel" אותם הצגנו בפניכם לראשונה ביום העצמאות, ביקרו באפריל האחרון בשדרות, ואחרי ביקור חוזר בעיר הדרומית החודש, שם חוו מתקפת קסאם מזדמנת, יצאו אל מעבר הקו הירוק כדי להביע הזדהות עם אנשי אריאל. התושבים המקומיים קיבלו את האורחים בשמחה, הרעיפו עליהם הרבה חום ואהבה ואף ערכו לכבודם ארוחה לחג ההודיה.

   

  מלבד פעילותם השגרתית, הכוללת ריסוס גרפיטי על קירות מבנים בעיר, החליטו האמנים גם לפתוח את הפה, להביע תמיכה בתושבי אריאל ואפילו להפנות ביקורת לאמנים הישראלים המחרימים. "אין טוב מחבורת אמני גרפיטי כדי להגיע למקום, אמנים שנהגו לצייר ולעבוד במקום שבו זה היה אסור מלכתחילה", אומר ראש החבורה, קרייג דרשוביץ. "הייתי רוצה שלאמנים שמחרימים את אריאל יהיה ראש פתוח וראייה נכונה כדי להבין את הטעות שהם עשו".

   

  "אני רוצה להגיד תודה לאמנים הישראלים שאמרו שהם לא רוצים לבוא לכאן", שלח דרשוביץ מסר לאמנים הישראלים. "בלעדיכם לא היתה לי הזדמנות לבקר פה, לא הייתי פוגש את האנשים הנפלאים האלה, לא הייתי יוצר את ציור הקיר הנהדר הזה ורבים אחרים. אז תודה רבה. אם אתם יכולים להחרים עוד מקום שהוא חמים, במיוחד בחורף, אז אשמח להגיע גם לשם. אנחנו עובדים ביחד חבר'ה. אני מעריך את זה".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "אריאל שנצבעה לה יחדיו"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  "אין טוב יותר מאמני גרפיטי לבקר פה"
  צילום: אבישי זיגמן
  7 לילות
  מומלצים