שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  ראיות לאישום נגד בר-לב על ניסיון למעשה מגונה
  מח"ש הודיעה כי יש די ראיות להגשת כתב אישום נגד ניצב אורי בר-לב, לגבי ביצוע עבירות ניסיון למעשה מגונה בכוח והטרדה מינית בד"ר אינס. ממצאי החקירה אינם מגלים, לדעת החוקרים, ראיות מספיקות לביסוס כתב אישום בתלונתה של מ' על אונס

  ניצב אורי בר-לב הולך ומסתבך: המחלקה לחקירות שוטרים הודיעה היום (ה') כי יש ראיות מספיקות להגשת כתב אישום נגד ניצב אורי בר-לב, לגבי ביצוע עבירות ניסיון למעשה מגונה בכוח והטרדה מינית בד"ר אורלי אינס. בכל הנוגע לתלונתה של מ', ממצאי החקירה אינם מגלים, לדעת החוקרים, ראיות מספיקות לביסוס כתב אישום בעניין זה.

   

  פרשת בר-לב - העדכונים האחרונים ב-ynet:

   

  המחלקה לחקירות שוטרים העבירה היום את סיכום תיק החקירה בעניין ניצב בר-לב, ליועץ המשפטי לממשלה ולפרקליט המדינה. עקב שביתת פרקליטי מח"ש, לא הוכנה בתיק זה חוות דעת פרקליט, כמקובל.

   

  גורמים המעורים בחקירה אמרו ל-ynet, כי התיק של מ' הינו בעייתי ושלא היו די ראיות להמליץ על הגשת כתב אישום בתלונה השנייה. "צריך לזכור שמדובר באירוע שקרה לפני כמה שנים ואין לנו מספיק יכולת וראיות לדעת מה בדיוק היה שם. יש לזכור גם כי עדותה של ש' תמכה בבר-לב. היא סיפרה לחוקרי מח"ש כי לא היה כל אונס וכי מ' לא סוממה".

   

  לדבריהם במקרה של ד"ר אינס, היועץ המשפטי לממשלה ופרקליט המדינה יצטרכו להכריע האם להגיש כתב אישום: "יש מספיק ראיות לנסיון מעשה מגונה בכוח ולהטרדה מינית, אולם ייתכן שבר-לב יצליח לשכנע אותם שלא להגיש נגדו כתב אישום ולבסוף יועמד רק לדין משמעתי".

   

  עו"ד אירית באומהורן, עורכת דינו של בר-לב, ציינה בתגובה כי "אנו מברכים את מח"ש על החלטתם להמליץ שלא להגיש כתב אישום נגד ניצב בר לב בגין אונס. אנו סמוכים ובטוחים כי בסופו של דבר הפרקליטות תחליט גם שלא להגיש כתב אישום על נסיון למעשה מגונה, בגין המקרה בו משך בר לב בידה של אורלי אינס לכאורה".

   

  בדיקות פוליגרף במח"ש ושלוש חקירות

  מ' עברה בימים האחרונים בדיקת פוליגרף, במהלכה שבה וטענה כי סוממה שלא בידיעתה ולאחר מכן נאנסה על-ידי הניצב. לאחר הבדיקה ציין גורם המעורה בחקירה כי תוצאותיה מחזקות את הצורך להמשיך לחקור את החשדות.

   

  מ' פנתה למשטרה מספר ימים לאחר פרסום תלונתה של ד"ר אינס, וטענה כי באירוע שהתרחש לפני כחמש שנים, בר לב ומאהבתו ש' סיממו אותה, ולאחר מכן בר לב אנס אותה. היא סיפרה בחקירתה כי עד שפגשה אותו בבית מלון בהרצליה לא הכירה את בר לב. לטענתה, היא ביקשה מבר-לב באמצע המפגש המיני שיפסיק ואמרה "די, די" - אולם הוא המשיך.

   ניצב בר לב הכחיש שאנס אותה, וטען שאמנם קיים איתה יחסי מין, אולם היא לא הביעה כל התנגדות, ואף צחקה איתו לאחר מכן.

   

  אתמול נחקר בר-לב בפעם השלישית מאז חזר לארץ לפני כשבועיים. ניצב בר-לב - שנראה די מתוח ועייף - סירב להתייחס להחלטתו לפרוש מהמירוץ על תפקיד מפכ"ל המשטרה.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  ניצב בר-לב
  צילום: אוהד צויגנברג
  ד"ר אורלי אינס
  צילום: ירון ברנר
  מומלצים