שתף קטע נבחר

בעקבות השריפה: צריכים עזרה? רוצים לעזור?

משפחות הזקוקות למקום אירוח, משפחות המעוניינות לארח, מתנדבים מיידיים ועתידים הנחוצים בעקבות השריפה, מוזמנים להיכנס למלא טפסים או להתקשר וynet בשיתוף עם עמותת "רוח טובה" יחברו בינכם

בדומה להיערכות בפינוי תושבי הצפון במלחמת לבנון ותושבי הדרום במבצע עופרת יצוקה, גם לאור תוצאות שריפת הענק בכרמל  ynet מעורבות ועמותת "רוח טובה", מחברים בין כאלו המעוניינים בעזרה לאלו המעוניינים להעניק סיוע.

 

בעקבות השריפה מרבית כוחות הכיבוי מרחבי הארץ הובהלו צפונה. במידה וחלילה תפרוץ שריפה באיזור אחר, יש צורך בכוננים שיוכלו לסייע בהשתלטות על האש.

 

רוצים לעזור? בטופס הרצ"ב יש מספר אפשרויות. ניתן לארח משפחה שפונתה ממקום מגוריה בעקבות האש בצפון, להתנדב לעלות צפונה ולסייע כעת לכוחות הפועלים בשטח, אפשר להיות כונן בכיבוי שריפה באזור מגורייך ואף להירשם כמתנדב בשיקום עתידי של נזקי השריפה.

 

מלאו את הטופס ונציגי "רוח טובה" יחזרו אליכם במידת הצורך

 

 

 
"אנו גאים להעמיד את השירות של "רוח טובה" לטובת האזרחים גם ביום עצוב זה", אומר רפי אלול, יו"ר רוח טובה. "בעבר שמחנו לגלות כי כמות המשפחות שרצו לארח עלתה תמיד על כמות המשפחות שנזקקו לבית בו יוכלו לשהות. אנו מאמינים שגם הפעם, ה"רוח הטובה" הנושבת בעם תוכיח את עצמה".

 

הטפסים המלאים יגיעו מיידית ל"עמותת רוח טובה", ובמידת הצורך המתנדבים יעודכנו במסרונים.

 

  • רוצים לעזור? מלאו את הטופס, מספר הטלפון מיועד עבור אלו הזקוקים לסיוע בלבד.
  • זקוקים לעזרה? אירוח או מתנדבים? התקשרו ל- 050-7310367.

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
רוח טובה
יד שרה
כיתבו לנו
מומלצים