שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  שימוש בחניית נכים: גם למנכ"ל סלקום אסור

  עמוס שפירא, מנכ"ל חברת סלקום, החנה את מכונית השרד שלו בחניית נכים הצמודה לבית הספר אביב, ברמת אביב החדשה. הורים זועמים: "חוצפה שאין כדוגמתה". עמוס שפירא: "הרכב חנה שם בשגגה, ואני מצר על כך"

  נראה שחניית אזרחים שלא כחוק במקום השמור לנכים, תהיה גם בעתיד אחת העבירות היותר מקוממות. כך גם במקרה שהגיע אתמול (א') למערכת ynet, ובו מתועדת מכונית הפאר של מנכ"ל חברת סלקום, עמוס שפירא, כשהיא חונה ביום ו' (3.12) בחניית נכים ליד בית ספר ברמת אביב. לדברי שולח התמונות המרשיעות, המכונית חנתה במקום המיועד לנכים במשך קרוב למחצית השעה.

   

   


  מכוניתו של עמוס שפירא בחניית הנכים, בה אי אפשר לטעות

   

  אחד ההורים הנרגזים ששלח את התמונות המרשיעות, הבהיר כי מדובר בחניה בה אף אחד מהורי התלמידים אינו מעז להשתמש אפילו לרגע, שכן בבית הספר לומדים ילדים נכים, הזקוקים לחניה זו. "יכול להיות שהוא מיהר, שכן השעה הייתה כבר 12:05, ואם הגיע כדי לאסוף את אחד הילדים מבית הספר, הוא איחר במעט. אלא שהסיטואציה הזו מוכרת לכל הורה, ואף אחד אינו מעז לעשות שימוש בחניית הנכים הזו. מוזר שלא הייתה לו כל בעיה לעשות זאת, תוך שהוא נוסע לאחור ומכופף עם הפגוש האחורי את השלט האוסר על החניה שם למי שאינו נכה. הוא יצא מהרכב, שב לאחר כ-20 דקות, ולא התייחס כלל לנזק שהותיר", כך אמר ל-ynet אחד ההורים.

   

  תגובת עמוס שפירא: "הרכב חנה שם בשגגה, ואני מצר על כך".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  ynet רכב בפייסבוק
  לוח winwin
  מומלצים