שתף קטע נבחר

הפיל הלבן: מזהים את המבנה הנטוש בתמונה?

כל הכבוד לגולשים הסקרנים שהצליחו לפצח את החידה משבוע שעבר, וזיהו את המבנה התעשייתי בשכונת מורשה ברמת השרון. האם תצליחו להפתיע אותנו גם השבוע?

הפיל הלבן משבוע שעבר קרוב לליבי: הוא צולם ליד ביתי ברמת השרון. מדובר במבנה מסחרי מרשים בשכונת מורשה, ממש מול מאפיית "ודש", שעומד כאבן שאין לה הופכין לאחר סכסוכים בין בעל הנכס לעירייה בנוגע להיתרי בנייה.


לתמונה בגודל מלא לחצו כאן (צילום: מישל דור)

 

למרות שלפני כשנה חלה התקדמות מסוימת בכל הקשור לרישוי המבנה, עדיין לא נראה באופק פיתרון ריאלי, ובינתים התושבים משלמים את המחיר ונאלצים להביט במבנה המרשים שהיה יכול לשרתם נאמנה כמעט יובל. ולראייה, התגובות שלכם לחידה:

 

זה מבנה באיזור תעשיה של רמת השרון. אמור היה להיות מבנה משרדים, וחוץ מ"מגה בעיר" ו"עדן טבע מרקט" הוא עומד שומם מהרגע שסיימו לבנות אותו. חבל (נתנאל)

 

הבניין ברחוב החרושת ברמת השרון. יש חריגות בנייה, עומד מספר שנים ומשמש כמצבה להתנהלות חוקי הבנייה בישראל (יהושוע הירש)

 

בתמונה רואים קיר מסך שהוא חלק ממבנה משרדים נטוש בן כמה קומות. המבנה הזה נמצא באזור התעשייה של רמת השרון הנמצא בצומת מורשה,מול המבנה של מאפיית "ודש", המבנה הוא מבנה משרדים נטוש ומה שרואים בתמונה זה את קיר המסך שמחפה את הבניין כשהוא מאובק בגלל שהבניין נטוש (זמירון)

 

החידה החדשה קלה ועצובה מאוד. המדובר באחד המבנים המרשימים ביותר שעבר גלגולים שונים ומשונים ואיש לא יודע מה יעלה בגורלו ולמה ישמש בעתיד. במצבו הנוכחי, השימוש בו מגוחך להפליא. אז קדימה: אנחנו מחכים לתשובותיכם המפתיעות.


לתמונה בגדול מלא לחצו כאן (צילום: מתי אלמליח)

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מזהים?
צילום: צילום: מתי אלמליח
מומלצים