שתף קטע נבחר

רצח טלי עטר: השוטרים לא רצו "לבזבז ניידת"

קלטות מרשת הקשר המשטרתית באשדוד חושפות את הטיפול בתלונתה של טלי עטר, דקות לפני שנרצחה על ידי שכנתה בחודש יוני. "תגיד לשכנה שאני אקנה לה לבנת חבלה", נשמע שוטר עונה לדיווח, "שכנים רבים ואני צריך לבזבז ניידת"

הדיווח לפני הרצח נפל על אזניים ערלות: לפני כחצי שנה נרצחה טלי עטר בידי שכנתה, בעת שהייתה בחודש השמיני להריונה. אמש (יום ד') שידר ערוץ 2 את הקלטות רשת הקשר המשטרתית, המתעדות את הטיפול בתלונתה של עטר על איומים דקות לפני האירוע.

 

"שלחתי אירוע על איומים, סכסוך בין שכנים", נשמע המוקדן המשטרתי מדווח לאחד משוטרי התחנה, "היא פנתה אליהם, איימו שידקרו אותה". עם זאת, הדיווח על איומים בדקירה התקבל באדישות. "זה בסדר, תפנה אותם לתחנה", השיב השוטר ברשת הקשר.

 

בנוסף, תועדה גם שיחה בין מוקדן לפקד שי שלמה, קצין הסיור של משטרת אשדוד על תלונה נוספת של עטר לפני שנדקרה למוות. "יש עוד אירוע של סכסוך שכנים שקשור לאירוע קודם", נשמע המוקדן, "טוענים שהשכנה ממשיכה לשפוך פסולת ומאיימת ויש צעקות ברקע".

 

"תגיד לה לשכנה שתיקח את הפסולת, תשים לשכנה השנייה את הפסולת בכניסה לבית, אני אפגוש אותה בריקושט אקנה לה לבנת חבלה שתשים בתוך הפסולת", משיב שלמה לדיווח, "שכנים רבים, זורקים את הפסולת, ואני צריך לבזבז על זה ניידת סיור", הוסיף.

 

ביום הרצח השתיים גידפו זו את זו, בעקבות פסולת שהשליכה הנאשמת ברצח, מזל בר-אושר לעבר ביתה של עטר. בכתב האישום שהוגש נגד בר-אושר נטען כי לפני הרצח התקשרה היא עצמה למשטרה ואמרה: "היא מאיימת עליי ואני עכשיו

 הולכת לדקור אותה, אני הולכת לדקור אותה עכשיו. אני פותחת לה את הבטן, אתם לא באים - אני דוקרת אותה".

 

מהמשטרה נמסר בתגובה, כי "הנאשמת פנתה למשטרה דקות ספורות לפני שרצחה את טלי עטר ז'ל. קצין הסיור הגיע למקום תוך זמן קצר מאוד, אך לא ניתן היה להציל את המנוחה. ניסיונות באי כוחה של הנאשמת ברצח להטיל אחריות כלשהי על המשטרה פסולה ונועדה להפחית מאחריות הנאשמת לרצח הנתעב. התבטאויותיו הלא ראויות של הקצין הומלצו לטיפול משמעתי".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
עטר. התלוננה דקות לפני הרצח
צילום רפרודוקציה: אבי רוקח
מומלצים