שתף קטע נבחר

חשד: שוטר מג"ב גנב רימונים ומטען מיחידתו

חוקרי מח"ש וחבלנים איתרו בביתו של החשוד רימונים, נשק מאולתר ואף מטען חבלה. נבדק האם התכוון למכור את כלי הנשק או לעשות בהם שימוש. מעצרו הוארך בחמישה ימים

שוטר מג"ב נעצר בחשד שגנב כלי נשק מיחידתו. בית משפט השלום בחיפה האריך היום (ו') בחמישה ימים את מעצרו של השוטר, בן 21, החשוד כי החזיק בביתו מצבור גדול של אמצעי לחימה, בהם רימונים ואף מטען חבלה. סעיפי החשד הם סחר, החזקה והובלת נשק.

 

במחלקה לחקירת שוטרים במשרד המשפטים סירבו לפרט את נסיבות החקירה והמעצר, אולם ל-ynet נודע כי אתמול בשעות הצהריים הגיעו חוקרי מח"ש וחבלנים לביתו של החשוד בקריית מוצקין, וחשפו במקום יותר מעשרה רימונים, מטען חבלה וכן כלי נשק מאולתרים.

 

החוקרים בודקים כעת האם יש לחשוד, המשרת באזור רמאללה, קשר עם ארגוני פשיעה, או שהתכוון למכור את אמצעי הלחימה, וכן מתשאלים מעורבים ועדים נוספים, בהם בני משפחתו של השוטר.

 

בדיון שנערך בבית משפט השלום בחיפה, קבעה השופטת אורית קנטור

כי קיים חשד סביר שהשוטר ביצע את המיוחס לו, אך אסרה לפרסם את שמו ותמונתו. השופטת הבהירה כי יש מקום להשאירו במעצר, אך ציינה כי לא האריכה מעצרו במלוא מספר הימים שביקשה מח"ש, היות שמדובר "בשוטר מג"ב ללא עבר פלילי".

 

לטענת סניגוריו, עורכי הדין תומר נווה וציון שמעון, "בשלב זה עדיין רב הנסתר על הגלוי בתיק". "מדובר בשוטר מוערך, אמיץ, שלראשונה בחייו נמצא מאחורי הסורגים. הסיטואציה זרה לו ולבני משפחתו. טרם קיבלנו אינדיקציה לגבי מידת החומרה והמעורבות של הלקוח שלנו בתיק הזה", הוסיף עו"ד נווה. "כשהחקירה תתקדם, נוכל לגבש את העמדה שלנו ביחס לחשדות החמורים".

 

Read this article in English

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
החשוד בהארכת מעצרו היום
צילום: מורן מעיין
הסנגור תומר נווה. "רב הנסתר על הגלוי"
מומלצים