שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  דקל הגיש במקום לונדון - והושעה מרשת ב'

  מגיש "הכל דיבורים" ירון דקל החליף את ירון לונדון בתוכנית בערוץ 10, ללא אישור הנהלת קול ישראל. בעקבות המקרה הוחלט להשעותו לשבוע, אך העונש קוצר ליום אחד בלבד. רשות השידור: "דקל הבטיח שהדבר לא יישנה"

  מאזיני רשת ב' שיפתחו בראשון הקרוב בשעה 10 בבוקר את מקלטי הרדיו, ישמעו במקום קולו המוכר של ירון דקל, את זה של ענת דוידוב בתוכנית "הכל דיבורים". המגישה הוקפצה להחליף את דקל, שהושעה ליום אחד בלבד. הסיבה: השתתפות לא מאושרת בתוכנית הטלוויזיה "לונדון את קירשנבאום". הנהלת רשות השידור לא אישרה לדקל את החלפתו של לונדון במשדר אתמול (ה'), ולפיכך הוחלט להשעותו.

   

  בתחילה, החליט מנהל רשת ב', מוטי אמיר, להשעות את דקל משידור תוכנית הרדיו לשבוע שלם, אך לאחר דין ודברים ביניהם, השתכנע לבסוף להמתיק את עונשו, וזה קוצר ליום אחד בלבד. גורמים ברשות השידור סיפרו היום ל-ynet על אווירה לא נעימה במסדרונות ועל גורם בקול ישראל שניסה לעודד את אמיר להעניש בחומרה את דקל "בשל מניעים אינטרסנטיים ולא ענייניים".

   

  ברשות השידור אישרו את הפרטים ומסרו: "ירון דקל הופיע אמש בערוץ 10 מבלי

   לקבל על כך אישור ומבלי ליידע את הממונים עליו. הבוקר זימן מנהל רשת ב', מוטי אמיר, את דקל וזה הביע חרטה על כך שלא הודיע מראש ונימק זאת בשל דחיפות הבקשה של ערוץ 10, והבטיח שהדבר לא יישנה. בעקבות המקרה, החליט מוטי אמיר להוריד את ירון דקל משידור התוכנית 'הכל דיבורים' בראשון הקרוב. בימים הקרובים יזמן מנכ"ל הרשות מוטי שקלאר את ירון דקל לשיחת בירור".

   

  את תגובתו של דקל לדברים לא ניתן היה להשיג עד למועד פרסום הכתבה.

   

  בהכנת הכתבה סייעה מרב יודילוביץ'

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים