שתף קטע נבחר

מה זאת אומרת מה זה? דיו למדפסת!

איך מקפיצים כניסות לעמוד משעמם על מחסניות דיו למדפסת? ספוילר: כותבים לו תיאור מצחיק שרוטן על העבודה שלך, הבוסים שמעליך וגם ירידה על האחים ג'ונאס לא תזיק

"יודעים מה? אי אפשר יותר להציק לי בלכתוב את התיאורים הללו, זו מחסנית דיו! באמת, מה אני אמור לכתוב??? זו מחסנית שמדפיסה דיו על נייר, אפשר להדפיס דברים לעבודה, או חוברת צביעה לילדים... או פוסטר של האחים ג'ונאס הנוראיים לבת שלך, בתקווה שהיא תפסיק להאזין לנסיונות המוזיקליים הפאתטיים שלהם...".

 

אם אחרי שקראתם את זה לא שוכנעתם לקנות את מחסית הדיו HP 300, אז מי שכתב את התיאור לא עשה עבודה טובה מספיק בלמכור לכם אותו. או שאין לכם מדפסת כזאת, או שאין לכם סיבה לקנות דיו בחנות באנגליה.

 


 

תיאור המוצר הזה, ששווה להקדיש עוד שתי דקות ולקרוא את כולו באנגלית, חתום על ידי "הבחור הזה שמדי יום כותב את התאורים המשעממים, היום-יומיים והשגרתיים על מחסניות דיו" שגם מתלונן שהבוס שלו לא נותן לו מספיק זמן לכתוב.

 

איך האינטרנט הגיע לעמוד הזניח הזה? שאלה רטורית טובה. הבלוג בוינג בוינג פירסם אותו לפני כשבועיים. הבחור שכתב את התאור ראה את הפוסט בבוינג בוינג והגיב. הוא סיפר לאתר שהעניין החל כבדיחה, בבוקר שהוא היה עייף, נמאס לו והוא גם היה קצת בהאנגאובר אז הוא כתב את התיאור ולא ידע שהוא ימשוך כל הרבה תשומת לב. מפה לשם, הוא מספר, פתאום האתר קיבל תשומת לב, והכניסות עלו, עד שהבוסים שלו לא ידעו אם לכעוס עליו או לשמוח. 

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
דיו. למדפסת. מדפיסים דברים על נייר
מומלצים