שתף קטע נבחר

איך קוראים לכם? האריסטוקרטים!

האריסטוקרטים הוא שם של מחזה רציני חדש, אך גם של בדיחה מטונפת במיוחד. אומת האינטרנט סיפרה אותה לפני המצלמה והעלתה ליוטיוב. לא מיועד לילדים או לבעלי קיבה רגישה

המחזה "האריסטוקרטים", של עדנה מזי"א שעולה עכשיו על הבמה, הוא דרמה משפחתית חדשה שנעה על ציר הזמן בין שנותיה הראשונות של המדינה ועד לשנות השבעים. המחזה מציג את שתי קצותיה של החברה הישראלית האלימה והכוחנית מחד, והחולמנית והאידיאליסטית מנגד דרך מיקרוקוסמוס משפחתי.

 

"האריסטוקרטים" היא גם בדיחה מטונפת ומגעילה שמתארת יחסי מין והפרשות גוף שונות, כאשר כל מי שמספר אותה מציג גירסה משלו לחלק אמצעי שלה כיד הדמיון והגועל החופשית. ב-2005 פול פרוונזה ופן ג'ילט הוציא סרט תיעודי באותו שם, שמתעד מאה קומיקאים ואומנים שונים שמספרים את הבדיחה הזו - ועל חלקם קשה להאמין שהם מוציאים דברים כאלה מהפה. חוץ מלהגעיל, הסרט דן בגבולות ההומור, הצנזורה וחופש הביטוי.

 

ובכן, האינטרנט הביאה לנו את יוטיוב. ואתר יוטיוב הביא לנו אנשים שמצלמים את עצמם עושים כל דבר שאפשר לעשות מול מצלמה, כולל לספר את הבדיחה בגירסה משלהם. קבלו מספר גירסאות לאריסטוקרטים שליקטנו באתר הווידאו.

 

לא מומלץ לילדים, או אנשים שנגעלים מתיאורים גרפיים מאוד.

  

בגירסה הזו, היחידה שמצאנו בעברית, מתקשר בחור כנראה לחברה שלו, ומספר לה את הבדיחה, כולל הערה עוקצנית אליה בסוף.  

   

בחור שמכנה את עצמי AngryAussie (אוסטרלי זועם) מבקש בווידאו הזה מהבת שלו להגיד לו דברים מגעילים, לצורך הבדיחה. הוא טוען "האם אני מהווה השפעה רעה על ילדי? לא. הם משפיעים עלי לרעה. הרעיון לווידאו הזה היה שלה".

 

 

בוב סאגט, מכירים? בטח שכן. הוא שיחק את האב בסדרת המופת של האייטיז - "צער גידול בנות". חנון מנומס ונחמד שמנסה לגדל שלוש בנות בעולם ציני וכואב. אם צופים בסאגט במופע הסטנדאפ שלו, בגירסה שלו לבדיחה בסרט או ברוסט שעשו לו בקומדי סנטרל, מגלים שהוא לא בדיוק כזה תמים וחננה. למעשה, כנראה שאם מה שיוצא לו מהפה יוצת, שכבת האוזון תתפורר על המקום. כך גם בגירסה הזו, שצולמה בהופעה שלו.

 

 

איך הבדיחה נשמעת כש-LeatherFace, מ"המנסרים מטקסס" מספר אותה? ואיך מכניסים מסור חשמלי לסיפור? אם אתם מתעקשים לדעת, התשובה נמצאת בוידאו.

 

 

והנה אדם חביב, עם יותר שיער על הפנים מאשר על הראש, פירסינג וקעקועים, צועק את הבדיחה למצלמה. ואם חשבתם שמסור זה מוגזם, הוא מערב עוגב בבדיחה שלו.

 

 

יוצרי סאות'פארק הנפישו גירסה מיוחדת של הבדיחה עבור הסרט, אלא שאנחנו מצפים מאריק קרטמן שיהיה מגעיל ויספר בדיחה כזאת בתוכנית למבוגרים. מה קורה כשמדביקים את הפסקול של הבדיחה מסאות'פארק על "דני פנטום", אנימציה שמיועדת לקהל צעיר יותר? התשובה לפניכם.

 

 
מכירים גירסאות מעולות נוספות לבדיחה? ספרו לנו בטוקבקים

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים