שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות

  התאבדות הנער: "מי שהציק לו מרגיש רע מאוד"

  בבית הספר שבו למד הנער שהתאבד, בעקבות דברים שכתבו עליו בפייסבוק, מנסים לעכל את האסון ובינתיים עוסקים בשיחות עם התלמידים. אחד מהם, שמכיר את הנערים שהציקו לו, סיפר: "זה מה שילדים בגילנו עושים, איש לא חשב שזה ייגמר ככה"

  "אף אחד לא רצה או תכנן שזה מה שיקרה. אני בטוח שהדבר הזה יישב כל החיים על המצפון של הנערים שהציקו לו". כך אמר אחד מחבריו לכיתה של הנער בן ה-16 ששלשום שם קץ לחייו, ככל הנראה בגלל דברים שכתבו עליו בפייסבוק.

   

  הצטרפו לעמוד של ynet בפייסבוק 

   

  שלשום בערב נמצא ללא רוח חיים הנער מיישוב במרכז הארץ, כשהמחשב שלו פתוח על עמוד הפייסבוק.  מאז היוודע דבר האסון, עוסקים בבית הספר שבו למד הנער בשיחות עמוקות עם התלמידים, שבין השאר מספרים על תחושותיהם ומנסים לעכל את האירוע הטראגי. "יש עדיין כל מיני עובדים סוציאליים שמעורבים בזה והרבה מאוד שיחות בהפסקה. בבית הספר זה עוד רחוק מלרדת מסדר היום".

   

  אחד התלמידים בכיתה שבה למד הנער מכיר היטב את הנערים שהציקו ונהגו להקניט אותו. הוא סיפר שהם "מרגישים עם עצמם מאוד רע" ומביעים חרטה על מעשיהם. "זה מה שילדים בגיל שלנו לפעמים עושים", אמר, "לא מדובר בהתעללות נוראית, אלא בהצקות רגילות שיש בכל בית ספר".

   

  אותו נער סיפר שכל התלמידים חווים מדי פעם את הקנטות וההשפלות הללו. "גם אני חוויתי את זה, יש כנראה ילדים רגישים מאוד שלא עומדים בזה. אף אחד לא חשב שזה מה שיקרה".  

   

  הוריו של הנער מספרים על ההקנטות

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

  תלמיד אחר בכיתה כיוון את זעמו לעבר כלי התקשורת: "מה שעשיתם נגד בית הספר ונגד החברים של אותו נער זה לא פחות מרצח אופי".

   

  גם הוא ציין שאותם חבורת נערים מרגישים עם עצמם רע מאוד כעת. "הם לא תכננו שזה מה שיקרה ועכשיו פרסמתם דברים מאוד קשים עליהם וכיניתם אותם מפלצות.

  אם עוד נער יתאבד זה יעשה לכם טוב?".

   

  אותו נער הוסיף: "שכל אחד ישאל את עצמו אם הוא לא הציק לאף אחד שהיה בן 16 ומה היה קורה אם פתאום, בלי כל התרעה מוקדמת, אותו נער היה מתאבד בגלל זה. שישאל את עצמו איך הוא היה מרגיש עם זה וכמה זה היה הורס לו את החיים".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  הוריו של הנער. "אף אחד לא רצה שזה מה שיקרה"
  צילום: גיל יוחנן
  מומלצים