שתף קטע נבחר

דולי ג'ונסון נקנס ב-5,000 דולר בגלל סקס עם זונה

קשר מכבי ת"א לשעבר הורשע בשבדיה, לאחר שהתביעה הוכיחה ששלח הודעות SMS לזונות. השחקן טען כי השאיל את הטלפון לחבר ולא הוא היה זה שניסה לקבל מין בתשלום. שוער העבר, מגנוס הדמן, נקנס ב-360 דולר על עבירה דומה

קשר מכבי תל אביב לשעבר, דולי ג'ונסון, ושוער נבחרת שבדיה לשעבר, מגנוס הדמן, הורשעו בבית המשפט בשבדיה בקיום יחסי מין עם פרוצות, דבר המהווה עבירה על החוק במדינה הסקנדינבית. בשל כך הם ספגו קנסות.

 

 

החוק בשבדיה אינו מתיר מין בתשלום ומרשיע את הלקוחות, בעוד שאינו נוקט בצעדים נגד הזונות, בהן הוא רואה כקרבן. ג'ונסון, אשר משחק כיום באלסוונסקן, נשפט יחד עם הדמן במסגרת הליך משפטי רחב יותר המתנהל נגד זוג רומנים, אשר מואשמים בניהול רשת זנות.


יחסי המין עלו לו בסוף ב-5,000 דולר. ג'ונסון (צילום: עוז מועלם) 

 

ג'ונסון נקנס בסכום של 35,000 קרונות (כ-5,000 דולר), לאחר שזוכה מאשמת אונס במקרה אחד, אבל מאידך הואשם בקיום יחסי מין בתשלום, ובמקרה אחר בניסיון לקבל שירותי מין בתשלום במארס 2010.

 

התביעה הציגה כהוכחה את הודעות ה-SMS ששלח ג'ונסון לזונות, בעוד השחקן טען בדיון כי נתן את הטלפון לחבר וכי לא הוא שלח את ההודעות. הוא סירב למסור את שמו של אותו חבר וסיפר כי האיש גם השתמש בכרטיס האשראי שלו על מנת למשוך כסף מחשבונו.

 

הדמן בן ה-37 זכור כמי שעמד בעבר בשער קובנטרי וסלטיק, ומהופעותיו בנבחרת שבדיה בין 1997 ל-2004. הוא הודה בקיום יחסי מין עם בחורה רומניה בבית של חבר בפברואר 2010. יחד עם זאת, הוא טען כי לא שילם עבור יחסי המין ולא ידע שמדובר בזונה.

 

לאחר שתחילה קיבל בית המשפט את טענותיו, שונתה ההחלטה בנושא (למרות שלא ניתן היה להוכיח כי שילם עבור יחסי המין) והוא נקנס בסכום השווה ל-360 דולר. ב-2009 הורשע הדמן בשימוש בסמים. בית המשפט טען: "בהחלטתו במודע לקיים יחסי מין, לקח הדמן סיכון ובשל כך יש להרשיעו בקבלת סקס בתשלום".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
דולי ג'ונסון
צילום: אלי אלגרט
מומלצים