שתף קטע נבחר

חשד: נערים התעללו מינית בבן 13 ביישוב חרדי

ל-ynet נודע כי שלושה בני נוער וצעיר בן 20 נעצרו בחשד למעשי סדום ומעשים מגונים בכפייה בנער. מהחקירה עולה כי ההתעללות אירעה בבית הספר ובגן ציבורי ביישוב, במשך כמה שבועות. מעצרו של בן ה-20 הוארך עד יום חמישי

חשד להתעללות מינית חמורה ביישוב חרדי במרכז הארץ. ל-ynet נודע כי ביומיים האחרונים נעצרו ארבעה צעירים, בני 15-20 בחשד להתעללות מינית בנער בן 13. לפי החשד, הנערים ביצעו בנער מעשי סדום ומעשים מגונים בכפייה. מעצרו של החשוד בן ה-20 הוארך בבית משפט השלום בירושלים עד יום חמישי.

 

לאחרונה התקבל במשטרה מידע המצביע על כך שהקטין עבר אירועים של התעללות מינית במשך מספר שבועות. לאחר בדיקה ראשונית של המידע, נשלח אל הנער חוקר ילדים. במהלך תשאולו, הוא סיפר כי בני הנוער כפו עליו לקיים עמם יחסים מיניים.

 

המשטרה עצרה את החשוד בן ה-20 ושלושה קטינים. מעצרם של שלושה מהחשודים הוארך עד יום חמישי. העצור הבגיר הודה ככל הנראה בחקירתו שביצע מעשים מגונים בקטין ואף הצביע על חשודים אחרים במעשה. בעקבות זאת, במשטרה בודקים אם ילדים נוספים התעללו בנער.

 

מהחקירה עולה כי ההתעללות המינית אירעה בכמה מקומות ציבוריים, בבית הספר ובגן ציבורי ביישוב, לאורך תקופה של כמה שבועות. בחלק מהמקרים ספג הנער מכות מהמתעללים.

מהמשטרה נמסר, "נעצרו שלושה קטינים ובגיר בחשד למעורבות במעשים המגונים. החקירה בעיצומה".

 

גורמים במשטרה אמרו ל-ynet כי הפרשה עדיין נחקרת והיקף ההתעללות טרם התברר. "מדובר במעשים קשים שבוצעו בקטין על-ידי מספר נערים. ייתכן כי קטין נוסף עבר התעללות. אנחנו ממשיכים לבדוק את הפרשה", אמרו הגורמים.

 

פרקליטו של החשוד בן ה-20, עו"ד יאיר נהוראי, אמר ל-ynet כי "החקירה בתחילתה ובשלב זה נראה שיש מקום להמתין להתפתחויות בפרשה".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
אילוסטרציה
צילום: index open
צילום: שלומי כהן
עו"ד נהוראי
צילום: שלומי כהן
מומלצים