שתף קטע נבחר

חשד: מופעי סקס לסביים נערכו בבית ברלוסקוני

חקירת ראש ממשלת איטליה בחשד שקיים יחסי מין עם פרוצה בת 17 הובילה לתגליות נוספות. האזנות סתר בפרשה חשפו את תרומתה של השיננית שהפכה לפוליטיקאית: היא ארגנה אורגיות וגם התפשטה עבורו בעצמה. "זה היה ממש בית בושת"

חקירת פרשת המין האחרונה של ראש ממשלת איטליה סיפקה הצצה נוספת לחייו הסוערים. כלי תקשורת באיטליה ובעולם פרסמו היום (ד') קטעים מהאזנות סתר שחשפו טענות חדשות לגבי האורגיות שנערכו בביתו של סילביו ברלוסקוני.

 

 

משטרת איטליה מנהלת חקירה רשמית נגד ברלוסקוני בחשד שקיים יחסי מין עם הפרוצה הקטינה "רובי", ואף התערב כדי לשחרר אותה ממעצר. מסמכים שהוגשו שלשום לבית המשפט במסגרת החקירה כללו גם תעתיק של האזנות סתר שנערכו לחשודים במעורבות בפרשה.  


חלקה בפרשה נחשף. הרקדנית-שיננית ניקול מינטי (צילום: רויטרס)

 

לפי דיווח ב"דיילי מייל", הקלטת שיחת טלפון של שוטר לשעבר גילתה כי חברת מפלגת השלטון, ניקול מינטי, היתה מעורבת במסיבות הסקס בביתו. מתמליל שיחת השוטר, שקטעים ממנה פורסמו ב"מייל", עולה כי מינטי נכחה במסיבות "כשהחזה שלה חשוף והיא נישקה את ברלוסקוני ללא הפסקה". השוטר הוסיף: "זה היה ממש בית בושת. כל הבנות במסיבה קיבלו טבעות ושרשראות".

 

מינטי, רקדנית לשעבר, עבדה כשיננית לפני כניסתה לפוליטיקה. היא למעשה שזו שטיפלה בברלוסקוני אחרי שהותקף במילאנו אשתקד וזכתה בגמול מפתיע: מינוי לתפקיד במפלגתו של ראש הממשלה ומושב בבית מחוקקים מקומי. לפי החשד, מינטי היתה מעורבת במסיבות של הפטרון שלה ואף ארגנה עבורו "מופעי סקס לסביים".

 

מסמכי החקירה סיפקו גם פרטים עסיסיים לגבי אופי המסיבות של המנהיג האיטלקי, לרבות תחפושות ותלבושות שהמשתתפות התבקשו ללבוש, כמו מדי אחיות או שוטרות. אחד המסמכים מתאר כי הנשים התבקשו לקיים יחסי מין ביניהם.

 

זו אמנם רק פרשיית מין אחת מיני רבות שבהן נקשר שמו של ברלוסקוני, אולם לא ברור אם יצליח לשרוד את החקירה הנוכחית. חקירת המשטרה העלתה חשדות חמורים לגבי שיטת גיוס הפרוצות וכן ניסיונות סחיטה מצדן.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
עוד צרה. ברלוסקוני
צילום: AFP
הפיקה אירועים. מינטי
צילום: ריטרס
קרימה קייק "רובי"
צילום: AFP
מומלצים