שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  הכי מטוקבקות

   המבצעים הפיננסיים: משכנתא בריבית של 1.45%

   חיסכון בהוראת קבע המושקע במניות, כרטיס אשראי עם תמונה משפחתית לכבוד יום האם ופיקדון מובנה על 10 מניות - המבצעים הפיננסיים של השבוע

   משכנתא בריבית שנתית של 1.45%

   הבנק הבינלאומי יוצא במבצע: משכנתא צמודת מדד בריבית שנתית של 1.45%. הלוואה צמודה למדד לתקופה של עד 30 שנה, עם נקודות יציאה בכל 5 שנים ללא עמלת פירעון מוקדם.

    

   הריבית משתנה כל 5 שנים כאשר הריבית השנתית בחמש השנים הראשונות הינה 1.45%.

    

   המבצע מיועד ללקוחות הבנק הבינלאומי, בנק פאג"י, בנק מסד ובנק אוצר החייל המעבירים משכורת לבנק או בעלי תיק השקעות בבנק. הבנק רשאי לבטל או לשנות את תנאי המבצע בכל עת.

    

   הוראת קבע לחיסכון מנייתי

   לראשונה במערכת הבנקאית, הבנק הבינלאומי מציע חיסכון לטווח ארוך באמצעות - הפקדה מנייתית. חיסכון באמצעות הוראת קבע חודשית לתעודות סל מנייתיות.

    

   מדובר בתעודות סל על שני מדדי המניות המובילים בבורסה– מדד תל-אביב 100 ומדד תל-אביב 25.

    

   השירות החדש מיועד להפקדות בסכום מינימאלי של 500 שקל ומעלה מדי חודש, וניתן לבצע בהוראת הקבע שינויים בכל חודש לפי טעמי וצרכי הלקוח.

    

   לדברי אלה גולן, סגנית מנהל חטיבת נכסי לקוחות בבינלאומי: "להשקעה מנייתית לטווח ארוך יש יתרון משמעותי בהיבט התשואה וזאת על פני חיסכון באפיקים הסולידיים. הדבר נכון בעיקר בתנאי הריבית הנמוכה בה אנו נמצאים תקופה ממושכת שלהערכתנו עוד תארך".

    

   בגין ההפקדה החודשית תגבה עמלת מינימום של 7 שקלים לפעולה.

    

   תעודת סל על מדד המניות ברוסיה

   תכלית תעודות סל הנפיקה בשבוע שעבר את תעודת הסל "תכלית רוסיה", העוקבת אחר מדד המניות המוביל ברוסיה. מדד ה- RDXUSD כולל את 15 החברות בעלות שווי השוק הגבוה ביותר הרשומות למסחר דואלי (כפול) בבורסת רוסיה ובבורסת לונדון.

    

   עם המניות הנסחרות במדד זה נמנות חברות בעלות שם עולמי, כגון Gazprom, Lukoil ו- Rosneft. תעודת הסל "תכלית רוסיה" צמודה לדולר.

    

   לדברי איל סגל, מנכ"ל תכלית בית השקעות: "התעודה מאפשרת חשיפה לכלכלה הרוסית, שהיא אחת מעשר הכלכלות הגדולות בעולם ונהנית ממשאבי טבע רבים, כגון נפט וגז טבעי. הכלכלה הרוסית החלה רק לאחרונה להתגבר על נזקי המשבר הכלכלי, ונבחרה לארח את אולימפיאדת החורף ב- 2014 ואת המונדיאל ב- 2018".

    

   כרטיס אשראי לבנקאות הפרטית

   הבינלאומי משיק כרטיס אשראי ייחודי ללקוחות הבנקאות הפרטית. הכרטיס, הנושא סמל של הבנקאות הפרטית של הבינלאומי, מונפק בשיתוף פעולה עם חברות האשראי כאל וישראכרט.

    

   הכרטיס יונפק בשני סוגים: פלטינה וזהב והוא יקנה למחזיקו מגוון רחב של הטבות ומבצעים במגוון תחומי צריכה, תיירות, ותרבות וכן מוצרים פיננסיים ייחודיים בתחום האשראי צרכני .

    

   בין ההטבות: כניסות חינם לטרקלין דן בנתב"ג, הנחות קבועות בלמעלה מ- 6,000 בתי עסק ורשתות מובילות, אירועי תרבות, חיוב בגין רכישות בחו"ל אחת לחודש במועד החיוב ולא במועד ביצוע העסקה ועוד.

    

   כרטיס אשראי עם תמונה משפחתית

   לרגל יום המשפחה, חברת Cal מזמינה את לקוחותיה להנפיק בחינם כרטיס אשראי עם תמונה מתוך האלבום המשפחתי.

    

   עיצוב כרטיס האשראי דומה לאייקון סלולארי או לתמונה של הילדים בטלפון הנייד. כל אחד יכול לבחור תמונה שקרובה לליבו ומייצגת את האישיות שלו, להחליף אותה בהתאם למצב הרוח ולשינויים בחיי המשפחה.

    

   האפשרות לעיצוב על גבי כרטיס ייחודית לחברת Cal, המאפשרת ללקוחותיה לבחור בעיצוב מתוך מגוון רחב של קטגוריות כמו: בעלי חיים, פרחים, נופי ארץ ישראל, אהבה, מוסיקה, אמנות או מתוך האלבום הפרטי. בכל שנה, יש כ- 5,000 בקשות לעיצובים אישיים.

    

   ההטבה ניתנת למימוש מ- 23 בינואר עד 23 בפברואר ללקוחות כל הבנקים (על גבי כרטיסי ויזה או מסטרקארד) על ידי העלאת תמונה אישית באתר האינטרנט של Cal.

    

   "דיל יומי" מדי ערב

   חברת כרטיסי האשראי ישראכרט תציע מדי ערב "דיל יומי" באמצעות אתר האינטרנט.

    

   ללקוחות יוצע שובר מימוש בהנחה של עשרות אחוזים בבתי עסק בכל הארץ. ניתן יהיה להוריד את שובר המימוש מהאתר באמצעות קופון סלולרי מדי ערב מהשעה 20:00 ועד 20:00 למחרת.

    

   בין ההטבות שיוצעו ללקוחות: 1+1 במחלקת כלי בית בהום סנטר, רוכשים ב-300 שקל ומשלמים 50 שקל בלבד באופטיקה הלפרין,  50% הנחה לרכישת שני פריטים באופנת טאג וומן, 1+1 על גלידה בד"ר לק, ו 150 שקל לרכישת נעלי סאקוני ברשת מגה ספורט. ההטבות אינן מותנות במינימום משתתפים.

    

   פיקדון מובנה - 10 מניות

   בנק הפועלים מציע פיקדון שקלי לתקופה של שנתיים עם קרן מובטחת ומענק מותנה. קבלת המענק ושיעורו תלויים בביצועי 10 מניות במהלך התקופה, כאשר המניות הנכללות הן מניות של חברות גדולות הנסחרות בארה"ב.

    

   לכל מניה נקבע חסם בשיעור 40% מעל השער הבסיסי של המניה. במידה ושער המניה לא חרג או לא נגע בחסם שנקבע עבורה לאורך כל תקופת הפיקדון, תילקח לחישוב תשואת המניה בפועל (מנקודה לנקודה), חיובית או שלילית.

    

   במידה וביום מסחר כלשהו שער המניה יחרוג או יגע ולו פעם אחת בחסם, תשואת המניה תקובע בשיעור של 5% למשך תקופת הפיקדון. מינימום להפקדה: 20 אלף שקל וניתן להצטרף עד ה-3 לפברואר.

    

   פיקדון מובנה - סל מדדי מניות בארה"ב

   הבינלאומי משיק פיקדון מובנה לתקופה של 25 חודשים עם מענק הקשור בהתחזקות סל מדדי מניות מובילים בארה"ב.

    

   סל מדדי המניות מורכב משלושה מדדי מניות אמריקאים מובילים: SPX INDEX S&P500 ,INDU Dow Jones Industrial Average INDEX ו NDX NASDAQ 100 INDEX

    

   במהלך תקופת הפיקדון יבוצעו מדידות רבעוניות של סל המדדים מול שער הבסיס. במידה ושיעור שינוי הסל חיובי - הלקוח יקבל מענק בשיעור של 60% מעלייה זו . במידה והינו שלילי - קרן הפיקדון מובטחת.

    

   ניתן להצטרף לפיקדון עד ה-7 לפברואר וסכום ההפקדה המינימאלי הוא 10,000 שקל. 

    

   פיקדון דולרי

   בנק הפועלים מציע פיקדון דולרי לתקופה של 4 שנים. הפיקדון נושא ריבית הולכת ועולה המשולמת אחת ל- 6 חודשים.

    

   הריבית לשנה הראשונה הינה 1.8% ועולה כל שנה ב- 0.5% (עד ריבית של 3.3% לשנה הרביעית).

    

   המוצר הוא מסוג CALLABLE - הבנק רשאי לפרוע את הפיקדון לאחר 12 חודשים ממועד התחילה וכל 6 חודשים לאחר מכן.

    

   הריבית תשולם רק בעבור התקופה בה הפיקדון טרם נפרע. מינימום להפקדה: 10,000 דולר וניתן להצטרף עד ל-27 בינואר.

   לפנייה לכתב/ת
    תגובה חדשה
   הצג:
   אזהרה:
   פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
   מומלצים