שתף קטע נבחר

המשטרה לשירזי ודומרני: אל תיכנסו לנתניה

ביאחב"ל יבקשו לשחרר את השניים, בתנאי שלא יגיעו לעיר היהלומים. השניים, שנעצרו בחשד שניסו לפגוע בפרנסואה אבוטבול, דחו את הבקשה. בית המשפט יכריע

רוצים לראות את מכבי נתניה בקופסה או לצפות בגלים בחופי הים של עיר היהלומים? אתם תוכלו לעשות זאת, אבל ריקו שירזי ושלום דומרני - לא. ביאחב"ל יבקשו מחר (יום ד') לשחרר את שני העבריינים, החשודים שניסו לפגוע בפרנסואה אבוטבול, בתנאי שלא ייכנסו לנתניה בחצי השנה הקרובה.

 

ביאחב"ל מנסים בכל דרך להרגיע את הרוחות הסוערות בנתניה. לפני יומיים הם עצרו את שירזי ודומרני, יחד עם עיזאת חמאד. כעת רוצים במשטרה להצר את צעדיהם.

 

השלושה נעצרו בעקבות פגישת פיסגה שערכו במסעדה בנתניה. על פי הדו"חות המודיעינים של היאחב"ל, בפגישה הם דנו כיצד לפגוע בפרנסואה אבוטבול. למרות המעצר, במשטרה ניסו להרגיע ולומר כי מדובר במעצר מנע, ולא בטוח שיוגשו בכלל כתבי אישום.

 

למרות זאת, בית משפט השלום בראשון-לציון האריך את מעצרם של שירזי ודומרני עד למחר. הערב, אחרי שהסתיימו חקירותיהם של שירזי ודומרני, ניסו במשטרה להגיע איתם להסכמות בנוגע לשחרור. התנאי הראשון היה אי יצירת קשר עם פרנסואה אבוטבול, אלא שאחד התנאים שהעמידו ביאחב"ל מלבד ערבויות - הוא שהשניים לא יתקרבו לנתניה בחצי השנה הקרובה.

 

בעוד שדומרני גר בדרום, הרי שמבחינת ריקו שירזי מדובר בצעד מגביל מאוד - שכן הוא מתגורר בהרצליה ויש לו עסקים

 בנתניה. השניים סירבו לתנאים שהציבו ביאחב"ל ומחר יגיעו הצדדים שוב לדיון, כדי שבית המשפט יכריע האם הם יורחקו מהעיר.

 

עו"ד שרון נהרי ומשה שרמן, המייצגים את שירזי ודומרני, אמרו בתגובה " זאת שערורייה. מדובר בדרישה בלתי פרופרציונלית, לא מידתית ותמוהה לחלוטין. לא יכול להיות שלמשטרה אין ראיות לכתב אישום, הם מנסים למצוא דרכים למנוע מאדם זכות חופשית ללכת בעיר. אנחנו נתנגד לכך בבית משפט ומאמין שנבטל דרישה זו".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
שירזי. עסקים בנתניה
צילום: אבי מועלם
דומרני. גר בכלל בדרום
צילום: אבי מועלם
עו"ד שרמן
צילום: ניב קלדרון
עו"ד נהרי
צילום: גיל יוחנן
מומלצים