שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  טויוטה אוונסיס ולקסוס IS250 - למוסך

  3,600 בעלי טויוטה אוונסיס ו-132 בעלי לקסוס IS250 יקראו בימים הקרובים להגיע למוסכים המורשים, כחלק מקריאה לתיקון עולמית של כ-1.7 מיליון כלי רכב של היצרנית היפנית. הסיבה: החלפת צינורית דלק ובחלק מהמקרים גם שסתום במשאבת הדלק, במטרה למנוע נזילה אפשרית

  חברת יוניון מוטורס, יבואנית טויוטה ולקסוס בישראל, מודיעה היום (ד') על קריאה יזומה לתיקון ("ריקול") של כ-3,600 מכוניות מדגם אוונסיס, שיוצרו בין השנים 2000 ל-2008. בקריאה לתיקון נכללים גם 132 מכוניות של לקסוס, מדגם IS250 שיוצרו בשנים 2007 ו-2008. ביבואנית מסבירים כי התיקון כולל החלפה של צינורית דלק, ובחלק מהדגמים גם החלפת שסתום במשאבת הדלק. התיקון בדגם ה-IS של לקסוס כולל בדיקה של חיישן לחץ דלק, ובמידת הצורך החלפתו.

   

  התיקון נועד למנוע נזילת דלק אפשרית, אך ביבואנית אומרים כי עד כה לא דווח על מקרים מעין אלה בישראל או באירופה. עוד אומרים שם כי התיקון בדגם האוונסיס אמור להימשך כשעתיים, וכשעה בדגם ה-IS של לקסוס. התיקון אינו כרוך בתשלום, והודעה לבעלי המכוניות הרלוונטיות תשלח בימים הקרובים.

   

  פרסום היבואנית מהיום הוא חלק מקריאה עולמית לתיקון שמפרסמת היצרנית, ובמסגרתו מוזמנים למוסכים כ-1.7 מיליון כלי רכב מדגמים שונים. בטויוטה טוענים כי התקלות במערכת הדלק לא יכולות לגרום לתאונות. מאז 2009, פרסמה היצרנית קריאות לתיקון ליותר מ-15 מיליון כלי רכב.

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  ynet רכב בפייסבוק
  לוח winwin
  מומלצים