שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  סקר בדק: נשים אוהבות גברים שעירים או חלקים?

  אמרו לכם ששיער הגוף חזר לאופנה? כנראה שלא בעיני הנשים: סקר חדש מגלה שנשים ישראליות לא אוהבות גברים עם שיער על הגב או על החזה, אך נרתעות מגברים המסירים שיער מהרגליים. והגברים? הם נרתעים מנשים שעירות בפנים

  שעיר זה סקסי? כנראה שלא בעיני הנשים הישראליות. סקר חדש מגלה כי נשים לא אוהבות גברים שעירים בגב או בחזה ונרתעות מגברים המסירים שיער מהרגליים. מרבית הנשים העידו כי בן זוגן שעיר. מנגד, ציינו הגברים שהם נרתעים מנשים שעירות בפנים.

   

    

  צעירות יותר סולדות משיער

  מהסקר עולה כי שיער על גב הגבר מפריעה לאישה הישראלית: 38% מהנשים

  ציינו כי הן סולדות מגב שעיר אצל הגבר, 25% מהנשים ציינו כי גב שעיר מפריע להן ביותר. מרבית אלה הנרתעות מגב שעיר הן צעירות בגיל 34-18 (54%), רובן נשים בעלות הכנסה גבוהה מהממוצע.

   

  האישה הישראלית ליברלית בנוגע להסרת שיער אצל בן זוגה: 33% מהנשים הישראליות ציינו כי לא היה מפריע להן אם בן זוגן היה מסיר שיער מאזורים שונים בגופו (גב, בטן, ידיים, מפשעה). עם זאת, בקרב אלה שתפסו הסרת שיער אצל הגבר כבעייתית, נתפסה הסרת שיער מהרגליים כבעייתית עוד יותר: 13% ציינו במיוחד את הרגליים, לעומת 3.5% שציינו אזורים אחרים.

   

  בסך הכל 22% מהנשים בגיל 34-18 טענו כי הסרת שיער ברגליים אצל גברים בעייתית בעיניהן.

   

  הגברים מעדיפים חלקות

  ומה באשר לגברים? הם אוהבים נשים

   חלקות פנים: 41% מהגברים ציינו כי מפריע להם שיעור יתר בפנים של האישה. 16% מהגברים ציינו את בית השחי כאזור השעיר המפריע להם ביותר, 9% ציינו את הרגליים, 3% את המפשעה ו-3% את הידיים.

   

  שעירות יתר (הירסוטיזם בשם הרפואי) נגרמת בשל הפרשת יתר של טסטוסטרון. באמצעות האנזים 5 אלפא-רדוקטאז נוצר הורמון חדש - דהידרוטסטוסטרון, המשפיע על זקיקי השיער בעור ומביא לצמיחה מוגברת של שיער גוף, ואצל גברים גורם במקביל גם להקרחה.

   

  את הסקר ערכה חברת גיאוקרטוגרפיה עבור רשת מרפאות Care. הסקר נערך בקרב 519 נשים ו-481 גברים המהווים מדגם ארצי מייצג של האוכלוסייה היהודית הבוגרת ביישובים היהודיים בישראל.


   

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  33% לא היו מתנגדות אם בן זוגן היה מסיר שיער
  צילום: גבי מנשה
  מחשבוני בריאות
  פורומים רפואיים
  מומלצים