שתף קטע נבחר

הנשיקה והמעצר: כך נלכד החשוד בסרסור התיירת

בלשי היחידה המרכזית הכינו מלכודת דבש לאיש שחשוד כי אילץ תיירת מאקוודור לעבוד בזנות. הם התחזו ללקוחות שלא רצו לשלם, הנשיקה ממנה הייתה האות

מבצע מעצרו של החשוד בסחר בנשים, שלב אחר שלב: בלשי היחידה המרכזית במחוז תל-אביב טמנו מלכודת "מתוקה" במיוחד לעבריין החשוד שאילץ תיירת מאקוודור לעבוד בזנות. כדי למשוך את החשוד אליהם, הם התחזו ללקוחות "שלא מוכנים לשלם", וכאשר הסרסור הגיע "לסגור חשבון", הוא זכה לנשיקה מהתיירת שהמתינה לו בחוץ. הוא לא ידע שזה היה הסימן המוסכם בינה לבין השוטרים למעצר.

 

בקלטת שהגיעה לידי ynet נראית התיירת, בת 23, ממתינה בלובי לחשוד. ואכן, בסביבות השעה 15:00, הוא הגיע לפגוש את הלקוחות שלא רצו לשלם. הוא ודאי לא שיער שבלובי ובמטבח של המלון ממתינים לו כבר הבלשים ממחלק הפשיעה הרוסית בימ"ר תל אביב, בראשותו של רב-פקד אדוארד פלינר.

 

התיירת נתבקשה לשבת בכיסאות שמחוץ למלון, וברגע שהיא מזהה את החשוד לגשת לנשק אותו, על מנת שהבלשים יוכלו לדעת במי מדובר. בצילומים נראה אחד החשודים מגיע למלון יחד עם התיירת. אחרי נשיקה קצרה בלחי, הוא נכנס לתוך הלובי,

אבל שם הוא כבר היה מוקף בלשים שהתנפלו עליו ועצרו אותו לתדהמתו.

 

כל המעצר הדרמטי ארך רק שניות ספורות. שעתיים לאחר מכן נעצר גם שותפו במקום אחר בעיר. בחקירתם, קשר אחד מהם את עצמו לסיפור ואילו השני הכחיש את החשדות. "הרבה שנים אנחנו מתעסקים בסיפורים של סחר בנשים, אבל במקרה כזה עוד לא נתקלתי", סיכם רפ"ק פלינר, "הם ממש לקחו תיירת שהגיע לישראל לבלות, ניצלו את העובדה שהייתה לבד, הפחידו אותה ופשוט סחרו בגוף שלה".

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
רגע המעצר. התיירת שיתפה פעולה
מומלצים