שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  הריבועים של מישל דור: רמת הקושי מזנקת

  מתכונת חידת הריבועים החדשה צוברת תאוצה: אם בשבוע שעבר סיפקנו "מלכודת דבש" קלה שתמשוך אתכם כמו זבובים לחידה, השבוע החידה הרבה יותר קשה. האם תעמדו באתגר?

  הפורמט החדש של החידה מצליח וממשיך במתכונת הריבועים, כאשר רף הקושי קופץ בבת אחת לרמה גבוהה הרבה יותר מאשר בחידה הראשונה שנועדה להיות "מלכודת דבש". מבולבלים? גם אנחנו - והפעם אנו אנשי ההנהלה מספקים תשובות בגוף הכתבה.

   

  את המילים האלה שאתם קוראים כותב אני, מי שמישל קורא לו "אחד מהקודקודים". האמת שהוא כבר פרק כל עול והחלטנו בישיבת המערכת האחרונה לקרוא אותו לסדר. הסיבה העיקרית היא שקיבלנו גל של פניות ממנהלי בנקים שונים ברחבי הארץ על כך שהחשבונות של הגולשים שלהם הועברו לחשבונו של מיסטר דור. למי שלא זוכר - מישל העלה בפורמט החדש שלו תשעה ריבועים שבהם צילם מותגים שונים וביקש שתזהו אותם. ההיענות היתה מעל למצופה והתשובות הנכונות הן:

   

  1. המוצר הוא חלב תנובה

  2. המוצר הוא פריגת

  3. המוצר הוא שוקו שוק

  4. המוצר הוא קוטג' של תנובה

  5. המוצר הוא כריות ווניל של תלמה

  6. המוצר הוא קטשופ אוסם

  7. המוצר הוא דומינוס פיצה

  8. המוצר הוא דר' פישר

  9. המוצר הוא מיונז של הלמנס

   

  כפי שענה בני אוחיון מנהריה ועוד רבים וטובים מכם.

   

  העניין שמישל הוסיף בתבנית התשובה שפרסם עבורכם את המשפט הבא: "זו תשובתי מישל, ואני חייב להודות שאתה גאון ואני חולה על המדור שלך ושוקל להעביר אליך את חשבון הבנק שלי כי אין מאושר ממני". ואנחנו חייבים להבין דבר אחד: אתם ירדתם מהפסים? יש לכם כסף מיותר? פתאום מישל התחיל ללבוש חליפות בהפקה של קינן, התחיל לשתות חרא של חתולים ב90 שקלים לכוס הזמין אופנוע חדש ונסע לרכב עליו בשוויץ וכל זאת בגלל שהעברתם אליו כסף.

   

  אז אנחנו מבקשים בכל לשון של בקשה להספיק מיד לפנק את כתב הוידאו הבכיר שלנו ולהתמקד אך רק בפתרון הפינה ולזהות כמה שיותר מוצרים ומותגים המתפרסמים השבוע. תשובה מספקת היא שם המוצר או לחילופין זיהויו הכללי ברמת שם המותג.


  לתמונה בגודל מלא לחצו כאן 

   

  כדי להקל עליכם הכנו שוב תבנית פתרון

   

  "שלום רב מישל. הנה תשובתי:

  1. המוצר הוא

  2. המוצר הוא

  3. המוצר הוא

  4. המוצר הוא

  5. המוצר הוא

  6. המוצר הוא

  7. המוצר הוא

  8. המוצר הוא

  9. המוצר הוא

  "זו תשובתי מישל, ואני חייב להודות שאתה גאון ואני חולה על המדור שלך. לצערי כי רב החמצתי אותו בשבוע שעבר לכן אני ממש מתנצל ושוקל במקום להעביר אליך את חשבון הבנק שלי, להזמינך לבלות לילה אחד עם בת זוגתי כי אין מאושר ממני מהמדור שלך וזו תודתי לך!"

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  המקצוענים
  מומלצים