שתף קטע נבחר

בן 6 לקח מאבא 40 אלף שקל - וחילק בבית הספר

תלמיד כתה א' מרמלה לקח ללא רשות כסף מאביו, קנה גולות בכמה מאות שקלים, ואת העודף חילק בין חבריו. במבצע מהיר הצליחו המורים לאסוף את רוב הסכום

המורים בבית הספר היסודי על שם בן גוריון ברמלה לא האמינו הבוקר (יום ב') למה שראו עיניהם - לאן שלא הסתכלו, ראו תלמידים מכיתות א' וב' מסתובבים במסדרונות כשבידיהם שטרות. הצוות החינוכי, שלרגע לא סבר שהילדים זכו בלוטו, הופתע לגלות שאחד התלמידים לקח מאביו 40 אלף שקלים וחילק את רובם בין חבריו לספסל הלימודים.

 

 

הילד, שככל הנראה ביקש לקנות לעצמו גולות, ידע היכן אביו מחזיק את הפדיון של העסק שבבעלותו, והגיע הבוקר לבית הספר כשברשותו שקית שבה 40 אלף שקלים בשטרות. לאחר שרכש את הגולות הנכספות, ששוויין כמה מאות שקלים, הוא חילק את העודף בין התלמידים.

 

בהפסקה הבחינו המורים כי תלמידים בכיתות א' וב' מסתובבים עם מאות שקלים בידיהם.

מנהלת בית הספר, ליאורה, תשאלה את אחד הילדים ותוך זמן קצר נסיבות התעלומה החלו להתבהר.

 

המנהלת כינסה את סגל המורים, הודיעה להם על "רובין הוד" שמסתובב בבית הספר וביקשה מהם לעזור לאסוף את השטרות. במשך כשעה הסבירו המורים לתלמידים המאושרים כי עליהם להחזיר את הכסף שקיבלו, ובדרך זו הצליחו להשיב כ-38 אלף שקלים.

 

עם השלל הזה מיהרה המנהלת לתחנת המשטרה המקומית ברמלה, והגישה אותו לחוקרים ההמומים. אלה הצליחו לאתר את האב, ולאחר שווידאו שהכסף אכן שייך לו, השיבו לו את האבידה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: ירון ברנר
רובין הוד בכתה א' (ארכיון)
צילום: ירון ברנר
מומלצים