שתף קטע נבחר

שלמה בוחבוט: אתמודד על ראשות העבודה

יו"ר השלטון המקומי הסביר כי "יש לבחור את האיש הכי מתאים, כדי שלא נסתפק ב-10 או 12 מנדטים, אלא מעל ל-20"

הרצוג, ברוורמן, פרץ ויחימוביץ' - שימו לב: יו"ר מרכז השלטון המקומי, שלמה בוחבוט, הצהיר היום (ה') שבכוונתו להתמודד על ראשות מפלגת העבודה בפריימריז שייערכו בחודש ספטמבר. "הכוונה שלי היא להוביל מפלגה אחרת", אמר בוחבוט בשיחה עם ynet. 

 

  • שלמה בוחבוט יצליח להשיג יותר מ-20 מנדטים? הגיבו בפייסבוק

 

את הצהרתו שיתמודד בבחירות הפנימיות הקרובות מסר יו"ר השלטון המקומי בראיון לתחנת הרדיו של המרכז הבינתחומי בהרצליה. במהלך הראיון הוא הציג את השקפתו לגבי עתידה הקרוב של העבודה: "תפיסת העולם שלי היא שיו"ר המפלגה בשלב זה צריך לבנות את המפלגה, ולא לרוץ לראשות הממשלה".

 

לדברי בוחבוט, "כשנתקרב לבחירות, נצטרך לבחור את האיש הכי מתאים, כדי שלא נסתפק בעשרה או 12 מנדטים, אלא מעל ל-20 מנדטים".

 

לאחר מכן, בשיחה שקיים עם ynet הסביר יו"ר השלטון המקומי כי "מפלגת העבודה צריכה להיות הרבה יותר חברתית, מחוברת לגליל ולנגב, לשלטון המקומי וצריכה להיות מפלגה חיה ובועטת".

 

בוחבוט שיערוך בתחילת החודש הבא כנס בתל אביב במטרה לעודד מתפקדים לעבודה, שב והדגיש כי בשלב זה אינו רואה עצמו כמועמד לראשות הממשלה, ולפי תפיסתו היו"ר הבא יצטרך לעסוק בשיקום המפלגה וביסוסה. "צריך להחזיר את הוותיקים וגם להביא חדשים ולשקם את מפלגת העבודה ולחזק אותה כדי שתהיה מפלגה חיה ובועטת עם אוריינטציה הרבה יותר חברתית".

 

בכך מצטרף בוחבוט אל חברי הכנסת אבישי ברוורמן ויצחק הרצוג שכבר הודיעו כי הם מתכוונים להתמודד על ראשות העבודה במפלגה ממתינים כעת  לראות כיצד תנהג ח"כ שלי יחימוביץ שהשבוע במסגרת חוג בית בתל אביב רמזה כי היא שוקלת בחיוב

להתמודד.

 

לפני כשבוע וחצי החליטו שמונת חברי סיעת העבודה יחד עם יו"ר המפלגה הזמני מיכה חריש והמזכ"ל חיליק בר, כי ב-7 בספטמבר יתקיימו הבחירות לראשות המפלגה.

 

לאחר כמה ישיבות בנושא שהתקיימו בשבועות האחרונים, ואחרי חילוקי דעות לגבי הבחירות, החליטו מי שרואים את עצמם כמועמדים לתפקיד יו"ר המפלגה, כי תחילת חודש ספטמבר תתאים לקיום בחירות מבחינת כולם. עוד נקבע כי מפקד החברים ייערך עד 7 ביוני. עד לתאריך זה יוכלו המועמדים לראשות המפלגה להגדיל את מספר התומכים שלהם. המתפקדים החדשים לעבודה יוכלו להצביע בבחירות לראשות המפלגה ולהשפיע על זהות היו"ר הבא.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
בוחבוט. תביאו 20 מנדטים
צילום: ירון ברנר
מומלצים