שתף קטע נבחר

עדות מההרמון: כך ברלוסקוני חוגג "בונגה בונגה"

הקטינה שראש הממשלה האיטלקי הואשם שקיים עמה יחסי סיפרה לחוקרים איך נראו מסיבות "הבונגה בונגה" בביתו: "נכנסנו למרתף, כולן היו עירומות והתחרו על תשומת הלב של ברלוסקוני במעשים מיניים נועזים". ומי לימד אותו איך חוגגים?

כבר שבועות ארוכים שאזרחי איטליה תוהים בינם לבין עצמם מה קורה בווילה המפוארת של ראש הממשלה סילביו ברלוסקוני, שהואשם לאחרונה שקיים יחסי מין עם פרוצה קטינה. אתמול (ו') פרסם העיתון "לה רפובליקה" תיאור מגוף ראשון של מסיבות ה"בונגה בונגה" הידועות לשמצה שנוהג לערוך ראש הממשלה רודף השמלות.

 

 

לפי הדיווח, "רובי", הפרוצה הקטינה שעמה קיים לכאורה ברלוסקוני יחסי מין, חשפה בפני החוקרים כי

במהלך המסיבות עשרות נשים עירומות מקיפות את ראש הממשלה האיטלקי ומתחרות ביניהן מי תהיה זו שתגרה אותו מינית.

 

"אחרי ארוחת הערב נכנסנו לאולם במרתף, שם התקיימה מסיבת הבונגה בונגה", שיחזרה "רובי", או בשמה האמיתי כרימה אל-מחרוג. "כל הבחורות היו עירומות במהלך הבונגה בונגה והייתה לי הרגשה שהן מתחרות ביניהן על תשומת לבו של ברלוסקוני, באמצעות מעשים מיניים יותר ויותר נועזים".

 

"ברלוסקוני גרם לי להבין שחיי ישתנו"  

התביעה באיטליה טוענת כי ראש הממשלה שילם ל"רובי" על יחסי מין כשהייתה בת 17 בלבד. השניים הכחישו את הטענות. עוד נטען כי ברלוסקוני ניצל לרעה את מעמדו כשסייע לנערה להשתחרר ממעצר

לאחר שנעצרה בחשד לגניבה, כאשר טען שהיא קרובת משפחה של נשיא מצרים לשעבר חוסני מובארק. משפטו של ראש הממשלה יחל ב-6 באפריל.

 

לפי הדיווח ב"לה רפובליקה", הצעירה המרוקאית שיחזרה בפני החוקרים את פגישתה הראשונה עם ברלוסקוני, בפברואר 2010. "באותו ערב ברלוסקוני סיפר לי כי במסיבות הבונגה בונגה, שהוא העתיק מחברו מועמר קדאפי, הנשים מתפשטות וחייבות לענג אותו מבחינה פיזית".

 

"ראש הממשלה לקח אותי למשרדו וגרם לי להבין שהחיים שלי ישתנו אם אקח חלק במסיבות הבונגה בונגה", טענה "רובי" בחקירתה. לדבריה, בפעם הראשונה היא סירבה להשתתף, ובפעם השנייה ניאותה להפצרות - אך נשארה לבושה. "לא התפשטתי ולא ביצעתי מעשים מיניים", התעקשה. לדבריה, כדי לפצות את ראש הממשלה היא הביאה לו משקאות מפעם לפעם.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
נשארה עם בגדים. "רובי"
צילום: AP
ברלוסקוני. "כל הבחורות היו עירומות"
צילום: רויטרס
מומלצים