שתף קטע נבחר
הכי באזזזז
  זירת הקניות
  תת־רשת מוזלת חדשה: "שופרסל דיל אקסטרא"
  חודש לאחר ביטול "שופרסל ביג", מקימה שופרסל תת רשת לחברי מועדון בלבד. מודל החיקוי: רשת קוסטקו מארה"ב הידועה במחיריה הנמוכים ובאריזות הענק שלה

  שופרסל תשיק תת־רשת חדשה ומוזלת, "שופרסל דיל אקסטרא". כך נודע ל"ממון". המהלך בא חודש בלבד לאחר שהרשת הודיעה על ביטולה של תת־הרשת "שופרסל ביג" לטובת שופרסל דיל הזולה יותר. רק חברי מועדון שופרסל יוכלו לקנות בתת־הרשת החדשה וליהנות מההוזלות.

   

   

  מודל החיקוי של שופרסל הוא רשת קוסטקו מארה"ב, ובהתאם לכך סניפי אקסטרא שייפתחו באמצע השבוע הבא יעוצבו כמעין מחסן. בשופרסל ניהלו, אגב, מגעים עם קוסקו לשיתוף פעולה, אבל המו"מ נכשל. קוסטקו ידועה במחיריה הנמוכים, באריזות הענק שלה ובמגוון המוצרים שאינם מזון.

   

  תת־הרשת החדשה תכלול 9 סניפים גדולים במיוחד, חלקם הגדול סניפי יוניברס לשעבר - תת רשת של שופרסל שיועדה לחברים בלבד ואופיינה במגוון גדול של מוצרים שאינם מזון - בשטח של 5,000־8,000 מ"ר, בעלי תקרות בגובה של עד 14 מטר. בסניף מאוחסן גם המלאי על מדפי אחסון, המגיעים עד התקרה.

   

  ההוזלות יוצעו לקונים באמצעות אריזות גדולות יותר: לצד מגוון המוצרים הרגילים תציע אקסטרא לחברי המועדון שלה 400 מוצרים הנמכרים ביותר ברשת במארזים של שלישיות בהוזלה של כ־15%־20% לעומת מוצרים בודדים. בנוסף, הרשת תציע מוצרים בודדים באריזות גדולות מהמקובל, כגון בדין מרכך כביסה 7 ליטר.

   

  בסניפי אקסטרא יפעלו 25 קופות וגם עגלות הקנייה יהיו גדולות מהרגיל. בנוסף, מחלקת מוצרי החשמל והאלקטרוניקה תשתרע על שטח של 400 מ"ר. הסניפים החדשים ייפתחו בין היתר בסגולה, באשדוד, בבאר־שבע, בנתניה, בנס ציונה ובחולון.

   

  הכתבה פורסמה הבוקר במוסף "ממון" של "ידיעות אחרונות"

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "תת־רשת מוזלת חדשה: "שופרסל דיל אקסטרא""
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  המקצוענים
  העגלות יהיו גדולות מהרגיל
  צילום: ליאור חלוני
  צילום: דלית שחם
  הסניפים יעוצבו כמעין מחסן
  צילום: דלית שחם
  מומלצים