שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  נפסל שירו של עדי צ'זרה לקדם האירוויזיון
  שירו של הזמר, שאמור היה להחליף את ולדי בלייברג שפרש מהתחרות, נפסל מלהשתתף בה בשל פרסום מילות השיר ב-2008. לא ברור אם ועדת קדם האירוויזיון תמצא מחליף

  נמשך הבלגאן לקראת קדם האירוויזיון. הועדה המקצועית של התחרות לשנת 2011 פסלה את "להתאבד על אהבה", שירו של עדי צ'זרה, מי שאמור היה להחליף את ולדי בלייברג שפרש מהתחרות. לאחר שכבר הודיעה רשות השידור על קבלתו לתחרות, גילו אנשי הוועדה כי מילות השיר פורסמו כבר ב-2008, מה שלא עומד בקריטריונים של קדם האירוויזיון.

   

  כאמור, צ'זרה אמור היה לתפוס את מקומו של בלייברג, בוגר "כוכב נולד", שהודיע על פרישתו מקדם האירוויזיון מסיבות אישיות. יעקב נווה, יו"ר הוועדה המקצועית מסר היום (ג'): "אמש נודע לנו כי מילות השיר של עדי צ'זרה 'להתאבד על אהבה' פורסמו במלואן ב-2008 באינטרנט.

   

  "דבר זה סותר את כללי התקנון הקובע כי השיר, או חלקים ממנו, לא פורסמו ברבים לפני שהובאו בפני הוועדה המקצועית. הנושא הועבר לקבלת חוות דעת משפטית, שעל פיה החליטה הועדה המקצועית לפסול את השיר".

   

  בשלב זה לא ברור אם ייבחר שיר אחר שימלא את מקום שירו של צ'זרה, בשל לוח הזמנים הצפוף. תחרות קדם האירוויזיון תיערך ב-8 במרץ. 

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  בלייברג. לא הוא וגם לא מחליפו
  צילום: רונן אקרמן
  לאתר ההטבות
  מומלצים