שתף קטע נבחר

מחווה ל"דלת לתקווה"

האקדמיה למוסיקה ולמחול בירושלים תקיים מופע מיוחד שכל הכנסותיו למען עמותת "דלת לתקווה" שמפעילה מקלט לזונות וחסרי הבית במתחם נווה שאנן בדרום תל אביב

האקדמיה למוסיקה ולמחול בירושלים תקיים מופע מיוחד שכל הכנסותיו למען עמותת "דלת לתקווה". במופע יופיעו תלמידי החוג למוסיקה רב תחומית של האקדמיה בשיתוף עם בית ספר "רמון". העמותה מפעילה מקלט במתחם נווה שאנן בדרום תל אביב, המספק מקלט לזונות, נצרכים ולחסרי הבית באזור.

 

עמותת "דלת לתקווה" שהוקמה על ידי דוד פיקווט ובריאן סלייטר, מפעילה בנווה שאנן, באזור

 תחנה המרכזית הישנה בתל אביב, בית מחסה לנצרכים ולחסרי הבית המופעל על ידי מתנדבים. באזור ישנה אוכלוסיה נזקקת רבה, מכורות לסמים, זונות, חסרי בית, ובית המחסה של "דלת לתקווה" מבקש לעזור להם.

 

בארבע השנים בהם פועל בית המחסה יש לאותם אנשים מקום להגיע אליו כדי לאכול,להתקלח או לזכות במיטה חמה ופינה בטוחה לישון בה, ולו לשעות ספורות. העמותה אינה מקבלת תקציב מהמדינה והיא מתקיימת מתרומות פרטיות בלבד.

 

הכירו: הדלת לתקווה

 

תלמידי החוג למוסיקה רב תחומית של האקדמיה בשיתוף ביה"ס רימון, יבצעו במופע עבודים רעננים ומפתיעים של קלאסיקות זמר עברי ועוד לפסנתר וקול. התלמידים, בהדרכת ראש החוג מנחם ויזנברג, יבצעו בין השאר את "מגדלור" שהלחין משה וילנסקי, "כנרת" של מרדכי זעירא, "הידעת את הדרך" שהלחין אפרים שמיר ורבים נוספים.

 

ביצוע מיוחד של תלמידי החוג למוסיקה לשיר מגדלור:

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המקום מופעל על ידי מתנדבים
צילום: אמיר לוי
רוח טובה
יד שרה
כיתבו לנו
מומלצים