שתף קטע נבחר

מאמן הציע לנערים לעסות את רגליהם ותקף מינית

מאמן הכדורגל מהקריות אבי פרץ מואשם כי הזמין נערים לדירתו, שם ביצע בהם מעשים מגונים. בשיטה דומה הוא נהג כלפי נער לפני כעשור, ואז הוא ביצע בו מעשי סדום

כתב האישום שהוגש הבוקר (יום א') בבית המשפט המחוזי בחיפה נגד מאמן הכדורגל בקבוצות הנוער, אבי פרץ בן 38 מקרית מוצקין, מגולל התעללות מינית קשה בילדים ונערים, מתחילת העשור הקודם ועד לפני כמה שבועות. שלושת האישומים הראשונים מתייחסים למעשים שביצע בנער שעבד בפיצרייה שהיתה בבעלותו ובהמשך הוגשו עוד ארבעה אישומים על מעשים כשאימן באופן פרטי.

 

חלקו הראשון של כתב האישום מתייחס לשורה של תקיפות מיניות, שביצע הנאשם בנער שעבד כשליח ועוזר טבח בפיצרייה שפרץ ניהל בשנים 1999-2001. הנער עצמו החל לעבוד במקום כשהיה בן 14. באחד המקרים, הזמין הנאשם אוכל מהפיצרייה לביתו. הוא הציע לנער שיעסה את רגליו וכשהסכים לכך ביצע בו מעשים מגונים, מעשי סדום ושורה של מעשים מיניים נוספים. בגין מקרה זה הוא מואשם בשני מקרים של מעשי סדום בקטין שלא בהסכמתו החופשית ומעשה מגונה בקטין שלא בהסכמתו החופשית.

 

במקרה אחר, נטען בכתב האישום, הוא הציע לנער לקיים איתו יחסי מין תמורת תשלום. הוא הציג לו מחירון, שקובע את סכום הכסף שיקבל הנער תמורת סוגים שונים של מעשים מיניים. "הקטין, אשר מצבו הכלכלי לא היה טוב, הסכים להצעת הנאשם והלך לדירתו לצורך ביצוע המעשים המיניים". בכתב האישום נטען עוד, כי בדירה ביצע בו הנאשם עוד מעשי סדום ומעשים מיניים ושילם לו לאחר מכן 250 שקלים. בגין מעשים אלו הוא מואשם בשני מקרים של מעשי סדום בקטין תוך ניצול יחסי מרות והשגחה, וכן מעשים מגונים באותן נסיבות.

 

בבקשה להארכת מעצרו, שהגישה עורכת הדין ענת שטייננשניד - סגנית בכירה לפרקליט מחוז חיפה, נכתב כי הקורבן חשף לראשונה את המעשים, בזמן שהיה בן 19.

 

פעל גם בשנים האחרונות

מהאישומים הבאים עולה כי התירוץ של עיסוי הרגליים שימש את הנאשם גם בתקיפות של ילדים אחרים. בקיץ 2007 הציע הנאשם לילד בן 12, כי יאמן אותו אימונים אישיים ללא תשלום. לאחר כשבועיים הוא הציע לו לבוא עימו לדירה, שם הכניס אותו לחדר ועיסה את רגליו, ובהמשך ביצע בו מעשים מגונים. המעשים נמשכו במשך כשנתיים וחצי, מספר פעמים בשבוע.

 

גם קורבן נוסף, נער בן 16 כיום, "קיבל" מפרץ  אימונים פרטיים בכדורגל, ללא תשלום. באפריל 2009 הזמין אותו הנאשם לביתו, שם הציע לעסות את רגליו ובהמשך ביצע בו מעשה מגונה.

 

על פי אישום נוסף, תקף פרץ בחודש נובמבר 2010 ילד שהיה אז בן 12 וחצי. הוא הציע גם לו לאמן אותו ללא תשלום ובתום האימון ביקש ממנו לעזור לו להביא את הכדורים לביתו. גם במקרה זה, כשהגיעו לבית הציע לו פרץ לעסות את רגליו ובהמשך ביצע בו מעשים מגונים. במעשה זה הוא מואשם בביצוע מעשים מגונים בקטין מתחת לגיל 14.

 

באישום האחרון נטען כי לפני כשנתיים, שוב אימן פרץ ילד, שהיה אז כבן 14, הזמין אותו לדירתו, ביצע עיסוי ברגליו, הקרין בפניו סרט פורנוגראפי וביצע לאחר מכן גם בו מעשה מגונה.

 

הפרשה נחשפה ב-14 בפברואר, כשאחד הנערים התלונן על המעשים שבוצעו בו. בהמשך, לאחר

 מעצרו של פרץ, בשל הפרסום בתקשורת ובשל הפנייה של חוקרי המשטרה לקטינים נוספים שאומנו אצל הנאשם, הוגשו שלוש תלונות נוספות, בין השאר על ידי אותו נער שעבד בפיצרייה, כיום בן 26. לדברי התובעת, "פרץ עצמו הודה חלקית בחלק מינורי באישומים המיוחסים לו. לדבריו, הוא נסחף במספר פעמים כאשר נגע במקום אינטימי של אחד הקטינים. הוא אף מסר כי ייתכן שבמהלך עיסויים שביצע נגע במקומות אינטימיים בגופם של קטינים נוספים".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
אבי פרץ בדיון קודם בבית המשפט
צילום: מורן מעיין
מומלצים